Опалення в Кривому Розі – триває

31.03.2015, Комуналка
Друкувати

Минулих вихідних погіршилась погода, а в північній частині України навіть випав сніг. Тож городяни переймаються, чи продовжиться у місті опалювальний сезон, який зазвичай закінчувався якраз наприкінці березня.

- Централізоване опалення продовжує надходити споживачам міста, - прокоментувала вчора ситуацію начальник відділу природних монополій управління благоустрою та житлової політики виконкому міськради Віталія Січева. – Насамперед у лікарні, школи та дитсадки.

Відповідно до Національного стандарту України «Будівельна кліматологія», для нашого міста дата переходу середньодобової температури повітря через +8 0С – це орієнтовно 9 квітня. Адже згідно з нормативними документами опалювальний сезон закінчується, якщо протягом трьох діб середньодобова температура зовнішнього повітря перевищує +8 0С. Нині підстав для припинення опалювального сезону немає, оскільки на минулому тижні тільки два дні – 26 та 27 березня – середньодобова температура перевищувала цей показник. Потім вона дещо знизилась, і середня температура, скажімо, 29 березня становила +6,1 0С. А за даними Гідрометцентру України, з 30 березня відбудеться зміна погодних умов зі зниженням нічної температури зовнішнього повітря. Зазначу, що теплопостачальні підприємства отримують відомості про фактичну середньодобову температуру від авіаційної метеостанції міста, орієнтуючись на її показники.

Насамкінець зауважу, що в будинках, які обладнані приладами обліку теплової енергії з регулятором теплового потоку, мешканці за рішенням загальних зборів можуть регулювати подачу теплової енергії на багатоповерхівку.

Е. МІСЦЕВИЙ, "Червоний гірник".

 

0 коментарів

Останні записи в блогах