Пасажири маршрутки впіймали крадія мобільного телефону на гарячому

Друкувати

Минулого тижня у вечірню годину «пік» у транспорті стався інцидент.

До наряду групи затримання Криворізького міського відділу ДСО від оперативного чергового Саксаганського райвідділу надійшла інформація, що на зупинці громадського транспорту «Мкрн. Сонячний» громадяни потребують допомоги. Коли охоронці прибули на місце, до них звернувся 19-річний юнак і, вказавши на одного з присутніх поряд чоловіків, заявив, що кілька хвилин тому в маршрутному таксі № 208, під час руху з ринку Соцміста, цей громадянин вкрав мобільний телефон вартістю 1500 гривень, витягнувши його з кишені. Слова хлопця підтвердили чисельні свідки крадіжки, які й утримували зловмисника до прибуття міліції.

Затриманим виявився ніде не працюючий місцевий мешканець 1980 р. н., який цілком визнавав і усвідомлював свою провину та був готовий здатися в руки правоохоронців. Наряд доставив чоловіка до Саксаганського райвідділу міліції для подальшого розгляду справи.

Наразі у відношенні затриманого ведеться досудове розслідування за ст. 185 Кримінального кодексу України, що передбачає покарання штрафом від п’ятдесяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян, громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, виправними роботами на строк до двох років, арештом на строк до шести місяців або позбавленням волі на строк до трьох років.

Руслана Філінова, студентка НУ "Львівська політехніка"

0 коментарів

Останні записи в блогах