Пенсійний фонд передав адміністрування єдиного внеску Міндоходів

09.10.2013, Економіка
Друкувати

З 1 жовтня 2013 року Міністерство доходів і зборів України прийматиме та оброблятиме звіти про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Саме на його адресу потрібно надавати звіти про суми нарахованого єдиного внеску.

– Станом на 1 жовтня нинішнього року завершились регламентні роботи з передачі відповідних даних до Міністерства доходів і зборів, – коментує ситуацію начальник управління Пенсійного фонду України у Довгинцівському районі Лариса Сітанська. – Акт передачі містить наступні позиції: борги (недоїмка, штрафи, пені), авансові платежі, розстрочені суми боргу, добровільне страхування, нез'ясовані платежі тощо в розрізі кожного платника.

Управління Пенсійного фонду України нашого міста висловлює подяку всім платникам за плідну багаторічну співпрацю. А також має надію на розуміння та активну взаємодію з органами доходів і зборів, які надалі здійснюватимуть адміністрування єдиного соціального внеску.

***

Міністр Олександр Клименко доручив організувати процес переходу таким чином, щоб платники єдиного внеску не відчули жодних незручностей від зміни адміністратора.

«Міністерство провело всю необхідну технічну та організаційну підготовку, щоб для підприємців цей процес був максимально комфортний. Ми плануємо вдосконалити адміністрування єдиного внеску за рахунок розширення можливостей електронного звітування. Створюються всі умови, щоб якомога більше підприємців змогли скористатися цією можливістю. Це безкоштовні електронні ключі, зручний он-лайн інтерфейс, консультації фахівців Міндоходів», - підкреслив міністр.

Суми нарахованого єдиного внеску підлягають сплаті на рахунки органів Міндоходів, відкриті в Головних управліннях Державної казначейської служби України, які розміщено на офіційному веб-порталі Міндоходів у розділі «Реєстри» за адресою: http://minrd.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/111543.html.

Адміністрування єдиного внеску Міндоходів розпочато у зв’язку з набранням чинності Законами України від 4 липня 2013 року № 404-VII „Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи” та „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи” № 406-VII.

 Едуард Білик, "Червоний гірник".

0 коментарів

Останні записи в блогах