Передача Естафети пам’яті у Центрально-Міському районі

10.02.2014, Події
Друкувати

Десять років тому вперше стартувала Естафета пам’яті на згадку про безсмертний подвиг визволителів. І сьогодні від району до району знов мандрує вимпел Перемоги.

Днями естафетні атрибути було урочисто передано інгульчанам з рук ветеранів Центрально-Міського району.

Живим коридором пройшли визволителі й гості до святкової зали. Маленькі школярі із захопленням дивилися на медалі, що прикрашають груди героїв. З вуст молодого покоління криворіжців пролунали щирі слова вдячності за відвойований мир. До присутніх звернулась голова Центрально-Міської райради Ірина Салтовська:

– Людська пам’ять робить дива. Коли думаємо, що не здатні уявити майбутнє, – дуже помиляємось. Адже, пам’ятаючи минуле, бачимо, чого не можна допустити в майбутньому і що треба робити, аби воно було чистим, світлим, мирним. Вельмишановні ветерани, я щиро вдячна вам, що ви запросили нас на своє свято, на свято Перемоги. Не ми для вас його робимо, це ви його зробили сімдесят років тому і робите його для нас щодня. Ваше життя – приклад того, як ми мусимо жити далі. Дорогі ветерани, головне завдання для вас сьогодні – бути якнайдовше з нами. Тож зичу вам міцного здоров’я.

Хвилиною мовчання було вшановано загиблих воїнів-визволителів. За словами заступника голови Криворізької міської організації ветеранів Миколи Мантуленка, завдання молоді сьогодні – відшукати імена всіх похованих на Криворіжжі солдат, щоб вони назавжди лишились в історії Великої Перемоги.

Щирі пісні зворушили серця всіх присутніх, а документальний фільм нагадав про історію визволення рідного міста – 22 лютого о 16 годині Кривий Ріг було визволено.

Дар’я Ворона, "Червоний гірник". Фото Андрія Трубіцина

0 коментарів

Останні записи в блогах