Переможцям розіграшу вручено квитки на концерт "Ненсі"

21.03.2018, Події
Друкувати

Два квитки на концерт гурту «Ненсі» в соцмережі «Фейсбук» пощастило виграти Марії Головань. А два квитки в Інстаграмі – Інні Щербак. Напередодні концерту наші переможниці завітали до редакції за квитками та поділилися своїми емоціями.

– Вважаю, що перемогла завдяки моїй донечці Насті, адже саме вона була ініціатором участі в розіграші й допомогла виконати всі умови. Донька дуже хотіла, щоб нам пощастило. Для неї пісні «Ненсі» пов’язані з дитинством, а для мене з молодістю. А загалом – із затишними сімейними посиденьками, коли вся родина збиралася разом увечері у вітальні, і ми змагалися у майстерності співати. У Насті навіть зараз на телефоні у плейлісті є декілька композицій «Ненсі», – посміхаючись розповідає Інна Щербак. – Коли дізналася, що я виграла, радості не було меж. Не часто доводиться щось вигравати, а тут так пощастило. Мабуть, і сусіди почули мої викрики про перемогу. Вдячні «Червоному гірнику» за квитки. Тепер вечір середи для нас із донькою пройде неперевершено.

– Я активна людина і часто беру участь у різноманітних акціях і конкурсах. Та раніше мені щастило вигравати тільки у тих, де результат залежав від кількості лайків, а тут покладалася лише на везіння, тому не особливо вірила у перемогу, – долучилася до розмови Марія Головань. – Коли вирішила взяти участь у розіграші квитків від «Червоного гірника», то хотілося перемогти не для себе, а щоб подарувати квитки моїм батькам – Ользі Вікторовні та Григорію Павловичу. Вони давні прихильники «Ненсі». А для мене цей гурт теж пов’язаний із дитинством. Пам’ятаю, як тато в машині ставив у магнітолу тоді ще касету «Ненсі», особливо, коли їздив на довгі відстані. Для батьків ці квитки – справжнє свято. Завдяки газеті «Червоний гірник» я змогла зробити найріднішим людям прекрасний подарунок. Чекаємо на нові розіграші.

Редакція і в подальшому планує проводити розіграші квитків на різноманітні культурно-мистецькі заходи. Тож радимо вам, шановні земляки, уважніше читати умови, адже цього разу частина учасників не змогла взяти участь у розіграші через недотримання частини вимог.

Ольга Миза, "Червоний гірник".

Фото Ігоря КВОЧКИ

0 коментарів

Останні записи в блогах