Перша ліфтова трійка

06.04.2015, Комуналка
Друкувати

Ще наприкінці минулого року депутати міськради ухвалили програму комплексної реконструкції ліфтового господарства міста.

За інформацією начальника управління благоустрою та житлового господарства виконкому міськради Олександра Катриченка, нею цьогоріч передбачена реконструкція 18 підйомних кабінок у житловому фонді. В рамках виконання програми нині завершується заміна трьох ліфтів у багатоповерхівках Саксаганського району – двох по вул. Космонавтів, 27 та одного по вул. Мелешкіна, 40. Заміна проводиться як самої кабінки, так і тросів, противагів та іншого обладнання, що відповідає за безпеку пасажирських перевезень.

Попередньо управителями житлового фонду разом з фахівцями Держгірпромнагляду було проведено об’ємну роботу з актування стану кожної підйомної кабінки в кожному будинку, року її виготовлення, пройденої відстані тощо. Таким чином було визначено найбільш проблемні об’єкти, яким нині й приділяється першочергова увага. За ними наразі проведено відповідні проектні роботи по заміні, які нині й реалізуються на практиці.

Тому згадана трійка ліфтів – перша, але не остання, яка буде замінена в поточному році.

Е. МІСЦЕВИЙ, "Червоний гірник".

 

 

0 коментарів

Останні записи в блогах