Під час літніх канікул відпочило та оздоровилося понад 41 тисячу юних криворіжців

25.09.2019, Соціум
Друкувати

У Кривому Розі підбили підсумки оздоровчої кампанії-2019 та нагородили кращих організаторів дитячого дозвілля.

У місті мешкає понад 55 тисяч школярів. Влітку різними видами відпочинку та оздоровлення було охоплено понад 41 тисяча дітей. Це - 75,3% від загальної кількості дітей шкільного віку.

«У Кривому Розі діє комплексний, системний підхід до проведення оздоровчої кампанії юних криворіжців. Місто забезпечує оздоровлення й повноцінний відпочинок дітей, створює належні умови для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи, організовує якісне медичне обслуговування й харчування. Також, організація оздоровлення та відпочинку в літній період забезпечувалася як на території міста, так і за його межами», - сказала Світлана Лавренко, директор департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту.

Щороку приділяється увага оздоровленню обдарованих дітей та дітей, які потребують особливої уваги. У комунальних таборах «Слава», «Сонячний» та «Старт», коштом місцевого бюджету, набиралися сил, відпочивали цього літа та тренувалися - 4117 юних криворіжців. У «Славі» – 2102, у «Сонячному» – 1001 та у «Старті»– 1014 дітей. Вперше у «Славі» під доглядом батьків відпочивали дітки з діагнозом «аутизм».

Протягом майже усього року діти пільгових категорій оздоровлюються у державних закладах: «Міжнародний дитячий центр «Артек», «Український дитячий центр «Молода гвардія» та «Дитячий оздоровчий центр соціальної реабілітації санаторного типу «Перлина Придніпров’я». З початку року оздоровлено 431 дитину. Також, в оздоровчих таборах, що належать підприємствам металургійної та гірничодобувної промисловості, пансіонатах, профілакторіях, базах відпочинку оздоровлено майже 19,5 тис дітей.

Загальноосвітні та позашкільні навчальні заклади стали тимчасовими центрами для відпочинку хлопців та дівчат. На їх базі працювало 124 тимчасові заклади, у яких відпочило 16 820 дітей. «Робота таких дитячих центрів дає змогу відволікти дітей від вулиці, організувати їх змістовне дозвілля та надати впевненості батькам, що діти доглянуті і не залишаються наодинці», - зазначила С. Лавренко.

0 коментарів

Останні записи в блогах