Підготовці до зими в Кривому Розі борги заважають

17.09.2015, Комуналка
Друкувати

Нещодавня оперативна нарада щодо підготовки міської інфраструктури до наступного опалювального сезону, яку проводив заступник міського голови Григорій Вербицький, розпочалась з приємного – нагородження знаних у місті комунальників.

Тож за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди ювілейної дати від дня народження нагрудним знаком «За заслуги перед містом» ІІІ ступеня був відзначений начальник служби водопровідних мереж та мереж водовідведення Північного району КП «Кривбасводоканал» Віктор Товбик, а заступник директора по теплозбуту КПТМ «Криворіжтепломережа» Леонід Бобро отримав Почесну грамоту виконкому міськради.

Що стосується самого ходу підготовки до зими, то, зазначалося на нараді, з технічної точки зору вона практично завершена. Нині у тепломережі майже вісімдесят відсотків її магістралей вже заповнено теплоносієм, а на котельнях проводяться холості запуски обладнання. Натомість у їхніх колег з Криворізької теплоцентралі ситуація менш оптимістична, оскільки заповненими є трохи більше сімдесяти відсотків мереж, а решта стоїть порожніми внаслідок відключення устаткування від електроенергії через заборгованість тепловиків. Що, у свою чергу, спричинено чималою заборгованістю споживачів за використану теплову енергію.

- З точки зору потреби погашення заборгованості, енергетики, звісно, праві, - зазначив Григорій Вербицький. – Натомість з точки зору споживачів – ні. Тому відповідним службам потрібно докласти всіх зусиль, аби, з одного боку, зменшити заборгованість, а з іншого – повернути енергоживлення на об’єкти теплоцентралі. Від чого безпосередньо залежить подача тепла споживачам під час наступного опалювального сезону.

Е. МІСЦЕВИЙ, "Червоний гірник".

 

0 коментарів

Останні записи в блогах