Підтримка медицини і освіти: у листопаді на охорону здоров’я спрямують додатково 34 млн. грн.

31.10.2019, Події
Друкувати

46% міського бюджету становлять видатки на медицину та освіту. Спочатку року з власних коштів міського бюджету передбачено 2 млрд. грн. на розвиток та утримання цих галузей. На жовтневій сесії депутати підтримали та виділили додатково 34 млн. грн. на охорону здоров'я.

Директор департаменту фінансів Олена Рожко зазначила: «Що стосується медицини, то виділення додаткового ресурсу на зарплату у сумі 25,5 млн грн пов’язано з недостатністю коштів державної медичної субвенції для закладів вторинної медичної допомоги. Слід зазначити, що за 9 місяців поточного року на зарплату понад обсяг субвенції з міського бюджету вже виділено 119,5 млн грн».

Крім того, враховуючи, що на державному рівні не забезпечено коштами потребу в препаратах інсуліну для хворих на цукровий діабет з міського бюджету у жовтні виділено 1,4 млн грн. На ці видатки раніше вже виділено з міського бюджету 1,7 млн грн.

«7,2 млн грн передбачається на придбання обладнання для проведення оперативних втручань. На придбання інвалідних візків та проведення невідкладних ремонтів покрівель медичних закладів передбачається майже 100 тис грн»,- сказав начальник управління охорони здоров’я Костянтин Мурашко.

По галузі освіти 4,2 млн грн направляють на проведення невідкладних ремонтів, придбання матеріалів, обладнання, електричних плит, приладів обліку холодної води.

0 коментарів

Останні записи в блогах