Підтримка освіти: на розвиток шкіл, придбання обладнання для навчальних закладів з міського бюджету додатково направили 7,3 млн грн

02.07.2020, Соціум
Друкувати

На червневій сесії підтримано рішення щодо виділення додаткового фінансового ресурсу на розвиток освіти.

Директор департаменту освіти і науки Тетяна Кріпак сказала: «Місто отримало три субвенції: на «Нову українську школу», ремонт харчоблоків та підтримку інклюзивних форм навчання. Згідно з законом, «Нову українську школу» 70 % фінансує держава, 30 % - місто. 11 млн грн отримали, більше 5 млн грн спрямовує місто. У цілому, на придбання комплектів парт та стільців для 7,5 тисячі першокласників, дидактичні матеріали, інтерактивну техніку виділено більше 16 млн грн».

5 млн грн субвенції Кривий Ріг спрямує на переобладнання шкільних їдалень, 1,2 млн грн виділило місто. «Ми подавали пропозиції на навчальні заклади, в яких навчається 1 тисяча і більше учнів. Це - школи №№130, 60, 90, 81, 126, 127, 110, 125; гімназії 91, 35, 95. Закупимо обладнання і посудомийні машини, холодильні установки та електрообладнання, тістоміси, пароконвектомати. Тобто все, що потрібно для входження шкіл у систему HASP (безпечність харчових продуктів)», - зазначила Т.Кріпак.

Також, місто отримало субвенцію на придбання обладнання для ресурсних кімнат у закладах, де є діти з інклюзивною формою навчання. Наразі, очікується субвенція для обладнання кабінетів природничо-математичного циклу і stem-лабораторій.

0 коментарів

Останні записи в блогах