Підтримка освітян: у Кривому Розі міська влада збільшила на 10% зарплату вихователям дитячих садків та працівникам позашкільних закладів

27.01.2020, Події
Друкувати

Таке рішення було прийнято міським головою Юрієм Вілкулом та підтримано депутатами. 
Місто підтримує педагогів і розуміє важливість їхньої праці.

Державна освітня субвенція на заробітну плату вчителів шкіл не враховує всіх потреб і не перший рік у Кривому Розі з міського бюджету виділяються додаткові кошти для того, щоб забезпечити повну оплату праці педагогів.


«Проблемою залишається, як і в минулому році, недостатність обсягів державної субвенції на галузь освіти. Щоб забезпечити 100% виплату зарплати педагогічним працівникам не вистачає 51 млн грн. Вирішення цього вкрай важливого питання бере на себе місто. На покриття дефіциту державних коштів на заробітну плату, місто спрямовує додаткове фінансування на оздоровлення педагогів, 20% доплату за престижність праці вчителя, за тимчасову заміну відсутніх працівників та поділ класів на групи. Крім цього, вперше з нового року з’явилась нова ставка керівників гуртків спортивного профілю у школах», - зазначила Тетяна Кріпак, директор департаменту освіти і науки. 

У Кривому Розі працює 385 навчальних закладів, з них 334 - комунальні. На криворізькій освітній ниві працює понад 13 тисяч педагогічних працівників. Завдяки підтримці міської влади для них збережені всі виплати допомог та навантажень.

«Особливу увагу місто приділяє продовженню системної роботи з популяризації спорту. У грудні 2019 року Кривий Ріг отримав високе звання «Європейського міста спорту–2020». Для відкриття та облаштування спортивних секцій в 134 закладах освіти та дитячо-юнацьких спортивних школах, з міського бюджету у 2020 році передбачається 14 млн грн. Також, з січня збільшена до 70% заробітна плата тренерам ДЮСШ», - сказала Кріпак. 

Довідково: у міському бюджеті-2020 пріоритетною залишається соціально-культурна сфера. Освіта - найбільша галузь, на її утримання та розвиток передбачається у 2020 році понад 2,9 млрд грн.

0 коментарів

Останні записи в блогах