«Підземка» на площі Визволення в Кривому Розі запрацює у третій декаді листопада

02.11.2015, Комуналка
Друкувати

Поточний рік у Кривому Розі відзначився кількісними та якісними показниками ремонтно-відновлювальних робіт: введено в експлуатацію після реконструкції декілька мостів та шляхопроводів, заасфальтовано понад 120 центральних і внутрішньоквартальних доріг, облаштовано нові зоні відпочинку та сквери, змонтовано нові мережі зовнішнього освітлення, проводяться роботи з заміни та ремонту колій комунального електротранспорту, поліпшується стан зелених насаджень тощо.

Наразі на завершальній стадії перша черга реконструкції підземного пішохідного переходу на площі Визволення. Цей будівельний об’єкт став однією з ключових тем виїзної наради, котру днями провів міський голова Юрій Вілкул.

З кінця вересня поточного року пішохідний підземний перехід на площі Визволення перебуває в стані повномасштабного перевтілення. За дуже стислий термін, попри 4-й ступінь складності об’єкта, тут виконано значний обсяг ремонтних робіт: знято асфальтне покриття над пішохідним переходом на глибину 1,5 метра, проведено гідроізоляцію плит перекриття «підземки», укладено новий асфальт.

Більше читайте в газеті "Червоний гірник"

Світлана Нікітіна. Фото Павла Лінського

 

0 коментарів

Останні записи в блогах