Після подання заяви, пільговиків особисто запросять отримати «Картку криворіжця»

20.08.2020, Соціум
Друкувати

Городянам пільгових категорій розпочали видавати багатофункціональні електронні «Картки криворіжця». Першим заявникам такі картки особисто вручив міський голова Юрій Вілкул.

«Картка криворіжця» – це персоніфікована багатофункціональна електронна картка, яка на першому етапі буде використана як електронний квиток у громадському комунальному пасажирському транспорті (трамваї, тролейбусі, автобусі). За її допомогою пільгові категорії мешканців міста зможуть реалізувати своє право пільгового проїзду під час введення автоматизованої системи оплати проїзду в міському комунальному транспорті.

Міський департамент соціальної політики продовжує приймання заяв-анкет на виготовлення «Картки криворіжця» в Центрі адміністративних послуг «Віза» та районних управліннях праці та соціального захисту населення. Місто закупило пластик для виготовлення «Картки криворіжця» усім пільговикам, яких нараховується майже 160 тисяч. З них 67 тисяч осіб встигли подати заявку до карантину. Тож місто вже отримало 26 тисяч карт для пільговиків і розпочало видачу цих карток через управління праці та соціального захисту населення виконкомів районних у місті рад. Криворіжці пільгових категорій, як і школярі, отримують «Картку криворіжця» безкоштовно.

– Звертаю увагу на те, що наразі видають картки тим особам пільгових категорій, які звернулися із заявою торік у листопаді, – відзначає начальник відділу пільг, житлових субсидій та компенсаційних виплат фінансово-економічного управління міського департаменту соцполітики Ольга Лугова. – Подальша видача карток здійснюватиметься в міру їх виготовлення, про що буде повідомлено особисто кожному пільговику. Тож не треба йти до управління праці та соціального захисту населення самостійно. Пільговику зателефонують та особисто запросять отримати «Картку криворіжця».

Під час карантину управління праці та соціального захисту населення не приймали людей. Наразі вони розпочинають прийом, дотримуючись усіх карантинних правил. У першу чергу охоплюють мобільних людей пільгових категорій, які активно пересуваються містом. Загалом їх 120 тисяч осіб.

«Картка криворіжця» – персоніфікована, тобто містить особисті дані користувача. Для оформлення заявки-анкети на отримання картки потрібно прийти у Центр адміністративних послуг «Віза» чи районне управління праці та соціального захисту населення та принести паспорт, ідентифікаційний код, посвідчення, котре підтверджує пільги, і на місці зробити фото. Заяву набирають на комп’ютері, друкують, і пільговик перевіряє свої дані, внесені оператором, після чого підписує заяву. Далі потрібно чекати дзвінка, у котрому повідомлять про день та час отримання картки.

 

Ольга МИЗА.

0 коментарів

Останні записи в блогах