Пізнавально і натхненно: два дні криворіжців вчитимуть бути громадсько активними

24.04.2013, Освіта
Друкувати

Бути активним громадянином – це не стан душі, цьому ще треба навчитися. Так вважають у «Фундації Регіональних Ініціатив».  

Удруге у Кривому Розі відбудуться заняття ФРІ-школи.

Всеукраїнська молодіжна громадська організації “Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ) та комітет у справах сім'ї і молоді виконкому Тернівської районної у місті ради запрошують усіх молодих та небайдужих до Базової ФРІ-школи. У школі обіцяють допомогти долучитися до громадської діяльності, реалізувати свій власний проект, знайти друзів та партнерів, отримати корисну інформацію та поділитися набутим досвідом.

Програма школи включає курси з  громадської діяльності, лідерства, проектного менеджменту, роботи зі ЗМІ та новими медіа. Розкажуть також про права людини і тайм менеджмент, а також обіцяють ще багато корисних порад і цікавої інформації.

 Уперше така школа відбулася в лютому на базі культурно-громадського центру «ШELTER+». Це було пізнавально, корисно, натхненно і масштабно.

– Що стосується цього набору, то ми чекаємо молодь у віці від 16 до 30 років – тих, кому цікава громадська діяльність, – говорить співорганізатор другої школи Ольга Костіна. – Викладачами будуть учасники ФРІ, волонтери.

Бути громадсько активними вчитимуть безкоштовно протягом 2х днів – 27 і 28 квітня у стінах Індустріального технікуму Криворізького національного університету. Початок в суботу о 14.00. З приводу попередньої реєстрації звертайтесь до організаторів – 0969671859.

Анна Родічкіна, "Червоний гірник".

0 коментарів

Останні записи в блогах