План урочистостей до Дня незалежності України

21.08.2014, Події
Друкувати

Цими вихідними місто відзначатиме День Державного прапора та День незалежності України. З цієї нагоди відбудуться загальноміські та районні урочистості.

Низка заходів розпочнеться 22 серпня об 11 годині на проспекті Карла Маркса покладанням квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку. А о 15 годині в приміщенні театру імені Тараса Шевченка відбудеться міське урочисте зібрання.

23 серпня о 9 годині на площі біля виконкому міськради розгорнеться урочистий мітинг з нагоди Дня Державного прапора України. Такі ж мітинги з церемоніями підняття Державного прапора відбудуться біля виконкомів районних у місті рад. Центрально-Міський район проводитиме мітинг біля пам’ятника Тарасові Шевченку на проспекті Карла Маркса.

Місто традиційно зустрічатиме День незалежності районними заходами. У Саксаганському районі вони відбуватимуться в парку імені Артема 23 серпня з 10 години. Решта районів проводитиме урочистості 24 серпня. Осередками свята стануть: у Дзержинському районі – парк культури і відпочинку імені Б. Хмельницького (з 11.00), у Довгинцівському – парк «Ювілейний» (з 10.00), у Тернівському – парк Комсомолу України (з 10.00), в Інгулецькому – площа біля Палацу культури ПАТ «ІнГЗК» ДП «Овація» ПАТ «ЦГЗК» (з 9.00) та парк ім. І. Савицького (з 10.30), у Центрально-Міському – парк імені Газети «Правда» (з 11.00), у Жовтневому – площа біля пам’ятника Б. Хмельницькому та парк ім. 50-річчя Радянської України (з 9.00).

 

0 коментарів

Останні записи в блогах