По 11 березня криворізькі школярі та студенти - на вимушених канікулах

02.03.2018, Освіта
Друкувати

В Україні введено національний план дій щодо жорстокої економії споживання природного газу. Адже через значні довготривалі мінусові температури атмосферного повітря та зниження тиску в газорозподільчій системі виник дисбаланс в обсягах споживання блакитного палива — приблизно 15-20 млн. кубічних метрів. Аби уникнути енергетичної кризи було вжито певні заходи.

1 березня в Києві відбулося засідання Кризового штабу, на котрому розроблено та ухвалено національний план дій — за різними напрямками. Один з економічних заходів передбачає призупинення навчального процесу в усіх регіонах країни.

«На позачерговому засіданні Дніпропетровською регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ухвалено рішення, в котрому чітко зазначено — припинити роботу всіх загальноосвітніх та вищих навчальних закладів по всій області. Згідно з цим рішення міське управління освіти видало відповідний наказ», - пояснила начальник управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради Тетяна Кріпак.

Таким чином навчальний процес призупинено по 11 березня (включно) в усіх загальноосвітніх, позашкільних та вищих навчальних закладах. Фахівець зауважує, що школярі та студенти перебуватимуть на вимушених тимчасових канікулах, але це жодним чином не вплине на загальний перебіг навчального процесу: «Відповідно до чинного українського законодавства діти мають право на 30 — денні канікули протягом навчального року. Ці вимушені березневі канікули будуть зараховано як плановані в канікулярному графіку весняні канікули, котрі було заплановано провести з 26 березня по 1 квітня, тобто 5 робочих днів. Тож з урахуванням вимушених канікул можна говорити про зміну термінів в канікулярному графіку».

Мова про закриття дитячих садочків поки що не йдеться. Спортивні школи працюватимуть в звичному режимі — без вимушених канікул.

У міськраді наголошують, що кошти на оплату послуг теплопостачання для навчальних закладів в міському бюджету наявні в повному обсязі. Тож вимушене призупинення навчального процесу в освітніх закладах міста відбувається виключно на вимогу держави.

Світлана Нікітіна, "Червоний гірник".

0 коментарів

Останні записи в блогах