По-нашому, по-республіканськи

07.02.2014, Культура
Друкувати

Танцями, гумором і веселощами повнився сьомий фестиваль «Студентська республіка-2014», що днями відбувся у клубі «5 елемент».

Екзаменаційні тривоги зимової сесії – позаду, і студенти з запалом відзначають початок зимових канікул. Юність, творчість і дружба були основними складовими традиційного серед криворізької молоді заходу.

Фоторепортаж

У змаганні брали участь 8 команд: Криворізький технікум Національної металургійної академії України, Криворізький економічний інститут КНУ, Криворізький коледж економіки і управління КНЕУ ім. Гетьмана, Криворізький педінститут КНУ, Криворізький металургійний інститут КНУ, Криворізький факультет Національного університету «Одеська юридична академія», Інститут підприємництва «Стратегія» (Жовті Води) і факультет загальноуніверситетського підпорядкуванняя КНУ. І до конкурсів, і до назв команд студенти поставились з гумором: тут були і «Реальные пацаны Кривбасса», і «Ти хочеш в пед, я знаю», і «Это нархоз, детка», і «Бабуля в курсі», і «Сильвестр с талоном».

З відкриттям фестивалю потужної молодіжної енергетики студентів привітали голова комітету у справах сім’ї та молоді виконкому міськради Світлана Лавренко і заступник голови міської організації ПР Олег Жицький.

– У нашому місті підтримці молоді приділяють велику увагу, – запевнила Світлана Лавренко, – за ініціативи міського голови Юрія Вілкула працює проект «Нова генерація Кривого Рогу», в рамках якого наша молодь має нагоду реалізувати свої здібності. Ми постійно відзначаємо їхні перемоги, цікавимось баченням життя міста. У нас багато активної молоді, яка не залишається осторонь реалізації міських програм, охоче бере участь у різноманітних конкурсах, акціях «Студенти – дітям», «Від серця до серця», у благоустрої міста та турботі про ветеранів. Висловлюю подяку керівництву навчальних закладів за те, що вони приділяють увагу виховній роботі, підтримують студентські ініціативи, виділяють кошти на реалізацію програм і проектів студентської молоді.

Студреспубліка вирувала запальною музикою і креативом, всі команди-учасниці отримали подарунки від організаторів свята. Перемога у фестивалі дісталась команді КНУ «Реальні пацани», друге місце посіли гості із Жовтих Вод, а третє – педагогічний інститут.

Тетяна Дрєєва, "Червоний гірник".

0 коментарів

Останні записи в блогах