По-справжньому новий стандарт надання медичної допомоги: у Кривому Розі після капітального ремонту відкрилася міська лікарня №10

19.06.2020, Медицина
Друкувати

Масштабний медичний проєкт реалізований коштом міського бюджета. Створений сучасний клініко-діагностичний центр: з просторими комфортними кабінетами та необхідним медобладнанням. Лікарня обслуговуватиме близько 45 тисяч мешканців, в зміну вона може приймати 590 відвідувачів.

Вітаючи криворіжців з відкриттям нового медзакладу мер Юрій Вілкул підкреслив: «Ми послідовно та системно розвиваємо медичну галузь у нашому місті. Жителі повинні отримувати якісну медичну допомогу і важливою складовою цієї роботи є модернізація мережі лікувальних установ. Сьогодні ми відкриваємо після капітального ремонту нашу десяту лікарню, яка, безумовно, є однією з найкращих та найпотужніших у Кривому Розі. Крім того, у нас в роботі ще низка важливих медичних проєктів. Зокрема, триває капремонт чотирьохповерхового корпусу інфекційної лікарні, у другій та дев’ятій лікарні встановлюємо сучасні ангіографи. До кінця року відкриємо три нові амбулаторії по вулиці Дружби, Миколаївському шосе та Тбіліській».

Взагалі, на утримання лікувально-профілактичних закладів з міського бюджету з початку року вже витрачено 259 млн грн., в той час як з 1 квітня, по другому етапу медичної реформи, фінансування лікарень має здійснюватись Національною службою здоров'я України.

У партнерстві з німецьким фондом фонду GIZ відремонтовано травматологічне відділення. Крім оновленого відділення лікарня отримала і різноманітне медичне обладнання, призначене не лише для травматології, але й для всієї лікарні. Це – апарати для наркозу, УЗІ-апарати (необхідні для гінекологів та хірургів), велика кількість функціональних електроліжок, інструменти, операційна білизна.

 В цілому, до складу лікарні входять кабінети функціональної діагностики, фіброгастродуаденоскопії, ультразвукової діагностики, інфекційних захворювань, процедурних та кабінети лікарів –фахівців (хірургічний, офтальмологічний, неврологічний, отоларингологічний, урологічний та інші).

Директор  міської лікарні №10 Володимир Семенів сказав: «Я дуже вдячний керівництву міста, особисто міському голові Юрію  Вілкулу, за   щиру увагу  та турботу про лікарню. Ми обслуговуємо увесь Довгинцівський район,  у закладі працює 39 лікарів, 118 медсестер,  виконуємо всі  медичні послуги. Завдяки підтримці міста є необхідні  медикаменти,  як у поліклініці так і стаціонарі».  

В умовах пандемії Кривий Ріг мобілізував всі сили на подолання та профілактики вірусу. Завдання мера Юрія Вілкула – всі медичні працівники, які знаходяться на передовій у боротьбі з Ковід-19 повинні бути забезпечені всі необхідним, а лікарні – готові до прийому хворих. За рахунок міського бюджету застраховано 1432 медика лікарень та центрів первинної медико–санітарної допомоги, лікувальні заклади забезпечені біль ніж 35 тис швидких тестів. Вирішено питання придбання обладнання для проведення обстежень методами ПЛР та ІФА. Перший з апаратів ПЛР вже працює у діагностичному центрі. Для забезпечення всіх працівників медзаклалів ЗІЗ з резервного фонду міста виділено більше 10 млн грн.

0 коментарів

Останні записи в блогах