Починаючи з грудня 2017 року у Кривому Розі зафіксовано 34 випадки захворюваності на кір

26.01.2018, Медицина
Друкувати

Щеплення проти кору проводять уже понад 50 років, і за ці роки вакцини зарекомендували себе як безпечний та ефективний спосіб профілактики. Саме завдяки вакцинації Україні вдалося знизити захворюваність на кір у десятки разів.

Кривий Ріг — у лідерах: завдяки потужній інформаційно-роз’яснювальній роботі показник вакцинування дитячого населення нашого міста досяг майже 100%.

Специфічного лікування від кору не існує. Проте можна запобігти захворюванню, якщо відповідально поставитись до єдиного надійного методу профілактики кору – вакцинації. Згідно з календарем щеплень, вакцинувати дитину потрібно в 1 рік і в 6 років спеціальною вакциною КПК – проти кору, паротиту і краснухи.

Починаючи з грудня 2017 року та станом на ранок 24 січня в місті зафіксовано загалом 34 випадки захворюваності на кір. Усі хворі отримали/отримують відповідний курс лікування. Після масового святкування (однією великою компанією) одного з січневих свят до інфекційної лікарні міста поступило 14 хворих з ознаками кору. Серед них переважно діти віком від 3 до 18 років. Тобто те, що вони захворіли на кір, - цілком зона відповідальності їхніх батьків.

За даними управління охорони здоров’я виконкому Криворізької міської ради, місто повністю забезпечено необхідною кількістю вакцини проти кору. Це — 13,5 тисячі вакцин.

Світлана Нікітіна, "Червоний гірник".

0 коментарів

Останні записи в блогах