Подаруй «Гірник» батькам!

23.11.2020, Події
Друкувати

Редакція газети «Червоний гірник» оголошує передплатну акцію «Подаруй «Гірник» батькам!». За її умовами, кожен може здійснити передплату на «Червоний гірник» на наступний рік за пільговою вартістю, скориставшись онлайн-оформленням.

Для цього, навіть не покидаючи свого місця перед монітором чи планшетом, потрібно зайти на сайт «Укрпошти» за наведеним нижче посиланням і, зробивши кілька кліків «мишкою», оформити передплату за потрібною адресою. Отже, натисніть на рекламну картинку та подаруйте рідним «Гірник», який вони отримуватимуть наступного року впродовж усього обраного вами часу.

Ось-ось розпочнуться новорічно-Різдвяні свята, під час яких ми традиційно вітаємо своїх рідних та близьких пам’ятними сувенірами. Але серед усього розмаїття подарунків найкращим буде той, який протягом усього наступного року щонайменше двічі на тиждень нагадуватиме про того, хто його подарував.

Йдеться про «Червоний гірник», передплата на наступний рік на який нині триває. Будемо відвертими, що навіть за більш ніж доступної ціни на «Гірник» далеко не кожен пенсіонер спроможний його собі дозволити, особливо за нинішніх цін на комунальні послуги, ліки і навіть на товари першої потреби. Тому літні люди хоч і звичні до щоденного читання єдиного оперативного видання міста, але зовсім не кожен з них ладен виділити зі своєї пенсії гроші на оформлення передплати навіть на улюблену роками газету.

Наші батьки виростили нас, читаючи «Червоний гірник» після важкого трудового дня. І хоч час їхньої молодості повернути назад не можна, але можна в їхню родину повернути звичний для них «Гірничок».

0 коментарів

Останні записи в блогах