Події

"Червоний гірник" ще раз роздасть криворіжцям подарунки.

Змагатимуться стрілки 24 лютого у селі Вільне, що в Криворізькому районі.

Джаз, багато театру, фестиваль рок-музики в Дніпропетровську, танці на «Майдансі» та декілька мистецьких відкриттів. Це, якщо коротко, про рік, що минув, у культурній площині. А якщо більш детально, то…

Криворізька загальноміська газета була заснована 7 грудня 1924 року.

Розігрувати путівку до Ялти «Червоний гірник» буде для передплатників, які оформили передплату на «Червоний гірник» на четвертий квартал нинішнього року, починаючи з жовтня по грудень включно.

В Україні за минулу добу зареєстровано 4 928 нових випадків коронавірусної хвороби.
По Дніпропетровській області – 342, по Дніпру – 132.
Кривий Ріг – 65 нових випадків, 14 пацієнтів вже перебували на стаціонарному лікуванні, 51 - контактні, самоізоляція та амбулаторне лікування.

Из-за возникших неполадок в области и Кривом Роге временно не работают спецлинии службы по чрезвычайным ситуациям. Связаться со спасателями предлагают по альтернативным номерам. Об этом сообщили на сайте ГСЧС Днепропетровской области.

Криворожские пожарные выезжали тушить пожары в два села вблизи Кривого Рога, которые расположены в Криворожской оперативной зоне ГСЧС.  Об этом сообщила специалист по работе со СМИ 3 государственного пожарно–спасательного отряда.  

На 1 січня 2021 року, у криворізьких сім’ях виховують 87% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, - інформують у службі у справах дітей міськвиконкому.

22 января в Долгинцевском районе угарным газом отравились четыре горожанина. Об этом сообщила специалистка по работе со СМИ 3-го Государственного пожарно-спасательного отряда.

В Кривом Роге в течение прошедших суток службам города дважды понадобилась помощь сотрудников ГСЧС. Об этом сообщила специалист по работе со СМИ 3-го государственного пожарно-спасательного отряда.

В Україні за минулу добу зареєстровано 5 348 нових випадків коронавірусної хвороби.
По Дніпропетровській області – 414, по Дніпру – 216.
Кривий Ріг – 41 новий випадок, 19 пацієнтів вже перебував на стаціонарному лікуванні, 27 - контактні, самоізоляція та амбулаторне лікування.

Двоє хлопців, віком 16 та 18 років, зберігали в орендованій квартирі 250 трубочок з амфетаміном, щоб продавати його наркозалежним, - повідомляє Криворізький відділ поліції.

22 января в Покровском районе горожанка покончила жизнь самоубийством. Информацию о случившемся подтвердили в Криворожском отделе полиции.

Завдяки підтримці міста у Кривому Розі створена сучасна потужна лабораторна база для своєчасного виявлення COVID-19. Наразі, працює дві клініко-діагностичні лабораторії. На завершальному етапі – капітальний ремонт і лабораторії інфекційної лікарні №1. Міський голова Костянтин Павлов провів робочу нараду з будівельниками та медичним персоналом закладу.

У місті змінили графіки роботи пунктів оформлення та видачі «Картки криворіжця». Ці зміни ввели у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції, - повідомляють на Порталі криворіжця.

Карантинные ограничения будут ослаблены в понедельника 25 января. Именно в этот день для криворожских школьников заочная форма обучения будет заменена очной.

Днём 21 января произошла авария в Покровском районе города. В дорожно-транспортном происшествии никто не пострадал. На месте происшествия работают сотрудники патрульной полиции.

Чоловік завдав потерпілому смертельні тілесні ушкодження, після чого вивіз тіло у покинутий двір.

В связи с потеплением в Кривом Роге городской голова Константин Павлов распорядился временно приостановить работу пунктов обогрева, но держать их в режиме максимальной готовности, чтобы оперативно развернуть в случае ухудшения погодных условий.

В Україні за минулу добу зареєстровано 5 583 нових випадків коронавірусної хвороби.
По Дніпропетровській області – 295, по Дніпру – 142.
Кривий Ріг – 53 нових випадки, 21 пацієнт вже перебував на стаціонарному лікуванні, 32 - контактні, самоізоляція та амбулаторне лікування.

Криворожские сотрудники ГСЧС тушили пожар на складе в селе под Кривым Рогом. Об этом сообщила пресс – служба ГУ ГСЧС Украины в Днепропетровской области.

З 19 січня у Кривому Розі розпочали конкурс проєктів «Теплий дім». Цьогоріч його бюджет складе 5 мільйонів гривень, - повідомила начальниця управління житлової політики та природних монополій департаменту розвитку інфраструктури міста Світлана Сереженко.

Вечером 20 января недалеко от остановки "Шахтопроходка" произошло ДТП. Столкнулись три легковых автомобиля. Все они ехали по проспекту Мира в сторону площади Освобождения.

На Днепропетровщине будут судить участников организованной преступной группы, которые устанавливали газовые счётчики горожанам, представившись работниками газовой службы. Об этом сообщила пресс–служба Днепропетровской областной прокуратуры.

Неустойчивые погодные условия – оттепель и заморозки ночью и значительное накопление снежного покрова на кровлях зданий способствуют активному образованию сосулек и приводят к сползанию снега, особенно со старых домов с покатой крышей, выступающих архитектурных частей зданий.

20-го січня біля покинутої будівлі на вулиці Петриківській Довгинцівського району, неподалік приватного сектору,  перехожий побачив обгорілий труп і зателефонував до поліції.

В Україні за минулу добу зареєстровано 4383 нових випадків коронавірусної хвороби.

Вже завтра Національний банк України випустить сувенірну срібну банкноту номіналом 200 грн до дня народження української письменниці, перекладачки, фольклористки, громадської й культурної діячки Лесі Українки (Лариси Косач). 

Власти Украины готовятся к введению паспортов вакцинации от коронавируса. Пока же данные обо всех привитых будут заносить в некую электронную систему здравоохранения.

Останні записи в блогах