Події

"Червоний гірник" ще раз роздасть криворіжцям подарунки.

Змагатимуться стрілки 24 лютого у селі Вільне, що в Криворізькому районі.

Джаз, багато театру, фестиваль рок-музики в Дніпропетровську, танці на «Майдансі» та декілька мистецьких відкриттів. Це, якщо коротко, про рік, що минув, у культурній площині. А якщо більш детально, то…

Криворізька загальноміська газета була заснована 7 грудня 1924 року.

Розігрувати путівку до Ялти «Червоний гірник» буде для передплатників, які оформили передплату на «Червоний гірник» на четвертий квартал нинішнього року, починаючи з жовтня по грудень включно.

13 мая на объездной дороге в Долгинцевском районе столкнулись две легковушки. В результате столкновения никто не пострадал.

12 мая правоохранители в Металлургическом районе задержали мужчину. Его подозревали в распространении наркотиков. При поверхностной проверке у злоумышленника обнаружили пакетики с растительным веществом.

Под Кривым Рогом сын стукнул отца молотком по голове и тот умер Трагическая семейная ссора произошла 12 мая в селе Христофоровка Криворожского района. На почве бытового конфликта местный житель ударил собственного отца молотком по голове.

В Кривом Роге в течение прошедших суток пожарные выезжали тушить беседку на приусадебном участке, межквартирную перегородку и балкон в домах, мусор на открытой территории. Об этом сообщила специалист по работе со СМИ 3 – го государственного пожарно – спасательного отряда Кривого Рога.

Епідситуація на 13 травня: вперше з початку епідемії не маємо нових випадків захворювання на короновірус.

За інформацією управління охорони здоров’я за минулу добу бригади екстреної медичної допомоги здійснили 380 виїздів, на ГРВІ - 24. Госпіталізовано із пневмонією 4 чоловіка. Всього за добу проведено 1071 швидких тестів.

25 апреля на Карачуновском водохранилище были задержаны два браконьера. Мужчины на резиновой лодке ставили сети. Также при них был улов на сумму почти 17 тысяч гривен.

За минулу добу бригади швидкої допомоги здійснили 387 виїздів. На ГРВІ - 16 разів. Проведено швидкі тести, всі негативні.

За минувшие сутки количество заразившихся COVID-19 увеличилось на 478 человек и теперь составляет 8125. Об этом сообщает Министерство здравоохранения в оперативной сводке.

Как сообщили в управлении здравоохранения исполкома горсовета, лабораторным центром Днепра подтверждено 10 новых случаев заболевания коронавирусно болезнью Ковид-19.

Совместно с работниками Национальной полиции нацгвардейцы будут нести службу в круглосуточном режиме возле городской больницы №14. Вчера туда привезли на обсервацию 36 человек из реабилитационного центра одной из религиозных общин.

Под Кривым Рогом в сельской местности найдена мина времен Второй мировой. Об этом сообщила специалист по работе со СМИ 3 ГПСО.

В поселке под Кривым Рогом полиция выявила грузовой автомобиль, приспособленный для незаконного приема металлолома. Об этом сообщила пресс – служба Криворожского отдела полиции.

Кривий Ріг отримав позитивний висновок Мінфіну про погодження надання місцевої гарантії для реалізації проєкту «Підвищення енергоефективності громадських будівель».

За повідомленням начальника управління охорони здоров’я Костянтина Мурашка, за 22 квітня, швидка виїжджала на виклики 392 рази (у розрізі загальної кількості виїздів цей показник не є високим), 18 разів - до хворих на ГРВІ. Всім зроблено швидкі тести. Бригади швидкої допомоги із підозрою на коронавірусну інфекцію до інфекційної лікарні транспортували 10 осіб.

18-19 квітня були отримані з Дніпра ПЛР тести, котрі підтвердили діагноз ковід у 3 криворіжців, хвороба у них проходить без підвищення температури й погіршення самопочуття.

В Кривом Роге второй раз загорелась квартира, в которой в начале апреля пожарные уже тушили пожар. Об этом сообщила специалист по работе со СМИ №3 ГПСО. 

В Кривом Роге мужчина, который на днях вплотную расстрелял молодую пару, а потом покончил с собой, оказался бывшим любовником погибшей женщины.

Кількість викликів бригад екстреної медичної допомоги минулої доби – 333. Це на 11 менше, ніж 16 квітня. Кількість виїздів на виклики по ОРВІ - 16.

Вчера в Кривом Роге на улице Дышинского расстреляли двух молодых людей. 25-летняя девушка погибла на месте, молодой человек - в больнице в тяжелом состоянии. Стрелку удалось скрыться, всю ночь его поиском занимались полицейские.

Кривий Ріг продовжує мобілізувати усі можливі ресурси для боротьби з коронавірусом. Завдяки цій системній роботі, тепер криворізькі медики будуть самостійно проводити розширені аналізи для діагностування COVID-19.

Під час відеоконференції між Кривим Рогом і китайським городом Біньчжоу досягнута домовленість про надходження до Кривого Рогу великої партії гуманітарної допомоги для боротьби з коронавірусом. Це - перший подібний досвід прямої співпраці між муніципалітетами двох країн в Україні.

При собі чоловік зберігав шприци з опієм об’ємом понад 30 мл. 

Приватна компанія «Криворіжгаз» передала чергову партію допомоги міському штабу з ліквідації наслідків та поширення коронавірусу. Це - 2 тис рукавичок, 3 тис респіраторів TFM 220 та 400 респіраторів Мікрон з клапаном FFP 3.

14 апреля возле реки Ингулец было обнаружено человеческое тело, упакованное в мешок. Труп принадлежал женщине, ноги были отрезаны. Сегодня, 15 апреля, правоохранители задержали подозреваемого - 40-летнего мужчину. 

ТОП-5 ЗА ТИЖДЕНЬ
  • Новини
  • Блоги

      Останні записи в блогах