Понад 50 професій для працюючих і безробітніх

12.11.2012, Соціум
Друкувати

  „Навчально-виробничий центр”,  який знаходиться в Саксаганському районі за адресою: вулиця Шекспіра, 1, у 2011 році визнаний кращим комунальним підприємством України, а Едуард Звєрєв – „Директором року”. 

Тож тим криворіжцям, які бажають стати справжніми фахівцями у своїй професії, варто завітати до комунального підприємства „Навчально-виробничий центр” Дніпропетровської обласної ради.

Коли  директор комунального підприємства „Навчально-виробничий центр” Дніпропетровської обласної ради Едуард Звєрєв чує, що на криворізьких підприємствах трудівників виганяють з роботи, обурюється:

– Для чого  так боляче людям робити? Простіше ж у нас перевчити!

Очоливши не так давно вищеназваний навчальний заклад, Едуард Давидович своїм завзяттям вдихнув у нього друге життя. Нині тут пропонують послуги з професійно-технічного навчання з більш ніж 50 сучасних та переспективних робітничих професій, які користуються попитом на ринку праці. А крім того, проводять навчання й перевірку знань посадовців, спеціалістів і робітників з більш ніж 20 нормативно-правових актів з питань охорони праці, пожежно-технічного мінімуму, теплогазопостачання, безпечної і технічної експлуатації електроустановок споживачів тощо.

 

Микола Крамаренко, "Червоний гірник"

0 коментарів

Останні записи в блогах