Представляються газівниками

12.02.2015, Комуналка
Друкувати

Запитання від читачів: "Днями по нашому кутку ходили якісь люди ніби з газової служби і розпитували про газове обладнання в квартирах, - розповідає Сергій Анатолійович з вул. ХХІІ Партз’їзду.

- Більше того, вони цікавились ще й тим, хто живе в квартирі, скільки людей, і навіть фотографували газові пічки та колонки під приводом того, що вони, мовляв, займаються їхньою заміною. Побували ці люди і в мене, але я їм двері не відчинив, а коли попросив пред’явити їхні службові посвідчення, то вони враз хутко зникли. То це якісь шахраї були чи справді газівники?"

Щодо цієї ситуації ми звернулися до ПАТ «Криворіжгаз», звідки отримали фаховий коментар. На підприємстві зазначили, що дійсно трапляються випадки, коли шахраї чи інші невідомі особи представляються працівниками газових служб і вимагають від людей гроші за сумнівні послуги. Тож абонентам стосовно цього варто пам’ятати, що справжній представник підприємства повинен чітко зазначити мету свого візиту, мати при собі і за першою вимогою пред’являти службове посвідчення з фотографією, якою підтверджується робота в ПАТ «Криворіжгаз». Аби убезпечитись від непевних осіб, можна одразу зателефонувати до «Криворіжгазу» і дізнатись, чи справді такий співробітник працює на підприємстві. Для цього можна звертатись до виробничо-експлуатаційної служби №1 (для абонентів Інгулецького, Центрально-Міського, Довгинцівського, Дзержинського та Криворізького сільського районів) за телефоном 409-59-73 або до виробничо-експлуатаційної служби №2 (для абонентів Саксаганського, Жовтневого, Тернівського і Криворізького сільського районів) за телефоном 50-26-12. Також працює телефон абонентської служби за номером 404-83-28 або гаряча лінія «Криворіжгазу» за номером 405-40-01.

Едуард Білик, "Червоний гірник".

 

0 коментарів

Останні записи в блогах