Представники посольства США побували в Кривому Розі

28.07.2015, Економіка
Друкувати

Минулого тижня у Кривому Розі з робочою поїздкою побували представники посольства США — дипломати економічного відділу Леррі Пікс та Деніел Нібаргер.

Метою їхнього візиту було обговорити експортний потенціал міста й, зокрема, те, як вплинуло на його промисловість підписання Угоди про зону вільної торгівлі з ЄС, що супроводжувалось запровадженням автономних торговельних преференцій для країни. А ще – стан двосторонньої торгівлі України з США.

У Кривому Розі дипломатів прийняв в.о. міського голови — секретар міської ради Сергій Маляренко. В зустрічі взяли участь заступник міського голови Андрій Полтавець, заступник начальника управління економіки Оксана Павлушенко та керівник Криворізького представництва Дніпропетровської торгово-промислової палати Денис Ямковий.

Як пояснили іноземні гості, зробити висновки вони планують, базуючись на власному враженні. І, схоже, одне, доволі яскраве, вони вже отримали. Шлях дипломатів до нашого міста проліг через Одесу та Миколаїв. А стан доріг на цьому напрямі всім відомий, додаткових коментарів не потребує... Гостей також ознайомили і з тими проблемами, що виникають у вітчизняних експортерів при виході на європейський ринок.

Того ж дня дипломати відвідали «АрселорМіттал Кривий Ріг» та «ХайдельбергЦемент Україна» - підприємства, де господарюють іноземні інвестори. Втім, схоже, візит на криворізьку землю для американців обіцяє стати не останнім. Кривий Ріг – потужний промисловий центр, і він зацікавлений в інвестиціях, відзначив Сергій Маляренко. Місту є чим привернути увагу потенційного інвестора — як в експортній складовій, так і в інвестиційній.

Фото Павла Лінського

 

0 коментарів

Останні записи в блогах