Прем’єр-міністр зустрівся з промисловцями

08.11.2013, Економіка
Друкувати

Прем’єр-міністр України Микола Азаров зустрівся з представниками українських промисловців на їх прохання.

Під час зустрічі сторони обговорили актуальні питання розвитку економіки в умовах рецесії на світових ринках та скорочення вітчизняного експорту у РФ, - повідомляє Урядовий портал.

«Уряд готовий дуже відповідально обговорити проблеми, які сьогодні є на наших основних промислових підприємствах. Зараз визначальний місяць: формування виробничих планів і замовлень на 2014 рік. Основна проблема, яка в центрі уваги і Уряду, і Президента – це наші торгово-економічні відносини з РФ. Я хотів би почути думку наших промисловців: що необхідно зробити для того, щоб мінімізувати негативний ефект, пов’язаний із скороченням нашого товарообігу з Росією», – сказав Микола Азаров.

Промисловці висловили пропозиції щодо захисту та підтримки вітчизняного виробника. Зокрема, йшлося і про посилення переговорних процесів з зарубіжними партнерами, і про заходи на пожвавлення внутрішнього ринку. Промисловці підкреслили, що 52% українського машинобудування іде на експорт у РФ. І зараз складається дуже загрозлива ситуація із скороченням обсягів виробництва, що може призвести до звільнення великої кількості працівників та втрати доходів бюджетів.

Промисловці підкреслили, що РФ запроваджує додаткові митні обмеження на український експорт, які суперечать нормам СОТ.

0 коментарів

Останні записи в блогах