Прес-тур від «Візи»: ми готові розповісти читачам багато цікавого

22.08.2019, Події
Друкувати

Криворізький муніципальний офіс надання адміністративних послуг «Віза» - всеукраїнський лідер у сфері надання городянам адміністративних та інших публічних послуг. «Віза» - була першою, хто розробив та успішно впроваджує таку новацію як роботу мобільного офісу-трансформеру, кейс-адміністратора, спеціалізованого веб-порталу та електронних додатків.

Лідируючую позицію «Візі» вдається вже 16 років тримати завдяки професійній, згуртованій команді-однодумців, інноваційним методам та форматам роботи як з клієнтами, так і з представниками ЗМІ.

21 серпня «Віза» провела перший в своєму форматі прес-тур для представників місцевих ЗМІ на Офісах послуг органів місцевого самоврядування Кривого Рогу.

Програма прес-тура — насичена та різноманітна, журналісти ознайомилися з презентацією Офісів послуг органів місцевого самоврядування нашого міста, принципами роботи електронної черги, законодавчими новаціями в сфері надання адміністративних послуг тощо.

Справжніми «родзинками» організованого «Візою» прес-туру стала унікальна можливість спостерігати процес трансформації брендованого автомобільного офісу «Візи» в повноцінний пересувний адмін-Центр, а також долучитися до роботи кейс-адміністратора.

Під час прес-туру журналісти отримали багато корисної для своїх читачів та глядачів інформації, котра стане в нагоді кожному. Тож, слідкуйте за матеріалами з огляду прес-туру — буде цікаво.

З «Візою» - пізнавально та корисно!

Світлана Нікітіна. Фото Ольги Єгорової

0 коментарів

Останні записи в блогах