Програмна підтримка ОСББ – в дії

09.04.2015, Комуналка
Друкувати

Кривий Ріг – чи не єдине місто в Україні, в якому на ділі підтримується створення та подальший розвиток об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Тож попри всі складнощі, наприкінці минулого року депутати міськради ухвалили програму підтримки ОСББ, в якій, серед іншого, передбачається й виділення бюджетних коштів на проведення першого капітального ремонту після отримання будівлі на власний баланс. На загал програмою в 2015-му році регламентовано виділення 10 млн. грн., за рахунок яких три десятки об’єднань міста отримають змогу провести капітальні ремонти окремих конструктивних елементів своїх будинків.

За інформацією начальника управління благоустрою та житлової політики виконкому міськради Олександра Катриченка, у відповідності до законодавства бюджетні кошти надаються тим ОСББ, які на початок року вже мають проект ремонту необхідного елемента, а також пройшли відповідну експертизу та інші формальні процедури. Тож нині у двох багатоповерхівках – по вул. Симонова, 7 та по вул. ХХІІ Партз’їзду, 6 – на завершальному етапі ремонт відповідно покрівлі та розводки електропостачання.

- Подекуди доводиться стикатись з думкою городян, які, мовляв, сумніваються, що для підтримки ОСББ насправді виділяються бюджетні кошти, - зазначив О. Катриченко. – Згадані два факти – наразі яскравий приклад того, що міська програма підтримки – в дії. І кожен, хто звернеться за наведеними адресами, може на власні очі переконатись у дійсності міської підтримки та справжності проведення ремонтів конструктивних елементів.

Е. МІСЦЕВИЙ, "Червоний гірник".

Фото Ігоря КВОЧКИ

 

0 коментарів

Останні записи в блогах