Прокуратура Кривого Рогу повідомляє

27.01.2014, Соціум
Друкувати

Учора на прямому зв’язку з «Червоним гірником» була прес-секретар прокурора Кривого Рогу Юлія Фірсова, яка поширила для публікації  наступну інформацію.

 – 22 січня до районного відділу міліції звернувся з заявою громадянин про те, що в квартирі, яку він орендує, о четвертій годині ранку якийсь невідомий  розбив три вікна, – повідомляє Юлія Федорівна. – Відомості за даним фактом внесено до ЄРДР. Розпочато кримінальне провадження за статтею 194 частина 1 – умисне знищення або пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах, карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює  прокуратура Дзержинського району, проводяться слідчі дії.

Що стосується пошкодження автомобіля командира роти «Беркут»  у Кривому Розі, про що пишуть ЗМІ, то до правоохоронців таких заяв не надходило – ні до Дзержинського, ні до інших районів.

Микола Крамаренко, "Червоний гірник".

0 коментарів

Останні записи в блогах