"Пилосос" виходить на дороги Кривого Рогу

31.03.2015, Комуналка
Друкувати

Після зими на міських дорогах накопичується чимало залишків піщано-сольової суміші, відсіву, пилу та іншого непотребу, що куриться за машинами довгим шлейфом. Що не просто негарно, а й шкідливо для городян. Тому з воріт ТзОВ «Весташляхбуд» на криворізькі автошляхи вийшли вакуумні підмітально-прибиральні машини на базі вантажівок «Деу».

Простіше кажучи – самохідні «пилососи», що вміють механізованим способом прибирати дороги, заразом вологою прибиваючи пиляку.

Як зазначив заступник директора підприємства Дмитро Лєдовських, особливість цієї техніки в тому, що вона ефективно ліквідує пилову завісу під час прибирання, маючи при цьому ще й збільшений до трьох метрів діапазон роботи. Водночас механізм створений таким чином, що прибирання проводиться одразу в двох напрямках – ліворуч та праворуч від напрямку руху. На дороги виходить сім таких механізмів, й ця техніка може прибрати за день від 20 до 40 тис. м2 криворізьких шляхів залежно від ступеня їхньої забрудненості.

- «Пилососи» виходять на роботу одразу після того, як синоптики дали прогноз про відсутність у подальшому мінусових температур, - прокоментував ситуацію начальник управління благоустрою та житлової політики виконкому міськради Олександр Катриченко. - Ця спеціальна техніка займатиметься передовсім прибиранням осьової смуги доріг у Центрально-Міському, Дзержинському та Довгинцівському районах від пилу та бруду на вулицях, де ручним способом завершене очищення прибордюрної частини. У наступні дні до них будуть додані й інші райони міста. Бо на кожен з них є свій «пилосос», який працюватиме з весни до осені кожного робочого дня за встановленим графіком. Він розроблений таким чином, аби насамперед прибирати автошляхи з посиленим рухом не рідше одного разу на два дні, також не залишатимуться поза зоною уваги дорожників і внутрішньоквартальні напрями. Зазначу, що ця техніка належить громаді міста, а підприємство «Весташляхбуд» використовує її на умовах оренди згідно з договором. Тож це техніка міста, що працює на благо міста.

Е. МІСЦЕВИЙ, "Червоний гірник".

Фото Андрій Трубіцин

 

0 коментарів

Останні записи в блогах