Районні змагання зі спортивної аеробіки – нова традиція Саксаганського району

15.11.2017, Спорт
Друкувати

На базі Криворізької загальноосвітньої школи № 122 (вул. Володимира Великого, 51д) відбулися районні змагання зі спортивної аеробіки серед збірних команд учнів закладів освіти за програмою шкільних спортивних ігор «Олімпійські надії», де взяли участь 65 спортсменів з шести закладів освіти (КЗШ №№ 41, 68, 122, КСШ №№ 74, 107, КГ № 91).

Суддівську колегію очолили керівники гуртків комунального позашкільного навчального закладу «Центр спорту для дітей, юнацтва та молоді «Олімп» КМР з фітнес-аеробіки – Ірина Манойло, Ірина Блістун та боді-балету – Інна Оставненко.

Виступ команд відбувався за жеребом. Оцінювання учасників відбувалося за двома основними танцювальними вправами: черлідінг (перешикування, динаміка виконання, синхронність, оригінальність, складність, кричалки, чер-стрибки, станти, піраміди, акробатичні елементи, чер-данс, баскет-тосси) та аеробіка (синхронність, техніка, складність програми, артистичність, емоційність, показовість, оригінальність, використання простору майданчика всією групою, пересування у всіх напрямках, відповідність зовнішнього вигляду танцювальній композиції).

За підсумками незалежного суддівського оцінювання третє загальнокомандне місце з результатом 227 балів зайняла команда КСШ № 74 (тренер Буяновська Р. О.) та з результатом 240 балів перше загальнокомандне місце поділили між собою дружні команди КЗШ № 41 (тренер Марчук Л. О.) й КСШ № 107 (тренер Федоренко О. В.).

Переможці та призери районних змагань зі спортивної аеробіки серед збірних команд учнів закладів освіти були нагороджені кубками, грамотами та медалями. Від депутата Саксаганської районної у місті ради від політичної партії «Опозиційний блок» Тетяни Сімоник команди, що посіли з четвертого по шосте місця, отримали солодкі подарунки у вигляді тортів.

Виконком Саксаганської районної у місті ради вдячний за допомогу в організації та проведенні змагань директору комунального позашкільного навчального закладу «ЦСДЮМ «Олімп» КМР Неонілі Селюті, депутату районної у місті ради від політичної партії «Опозиційний блок» Тетяні Сімоник та адміністрації КЗШ № 122 в особі директора Наталії Федоринової.

Честь Саксаганського району в міських змаганнях зі спортивної аеробіки  16 листопада 2017 року будуть захищати команди КСШ № 107 та КЗШ № 41.

Тож, побажаємо нашим дівчатам витримки, гнучкості, командного духу та гучної перемоги в здобутті омріяних міських нагород.    

 

0 коментарів

Останні записи в блогах