Речовини, схожі на наркотики, продовжують виявляти криворізькі патрульні у містян

11.10.2018, Події
Друкувати

На проспекті Гагаріна під час патрулювання інспектори помітили чоловіка, який хотів перейти вулицю поза пішохідним переходом, а коли побачив службовий автомобіль, раптово передумав та пішов в інший бік.

Поліцейські зупинили громадянина, той заметушився. В ході поверхневої перевірки, яку інспектори провели згідно ст. 34 ЗУ "Про Національну поліцію", виявили в чоловіка партсигар, в середині якого знаходилось 24 фрагменти пластикових трубочок з кристалічною речовиною, ймовірно, наркотичною.

Пізніше, цього ж дня, патрульні помітили громадянина, який сидів на дитячому майданчику та дрімав. Під час бесіди з інспекторами чоловік почав дуже нервувати. Його поліцейські перевірили на наявність заборонених речовин та виявили шприц з коричневою рідиною. Зі слів криворіжця, всередині так звана «ширка».

Також, наступного дня інспектори виявили в чоловіка пакунок з речовиною зеленого кольору рослинного походження. Увагу патрульних він привернув своїм правопорушенням - курив цигарки в забороненому місці.

Якщо Ви помітили підозрілих осіб, бачите, як порушується закон, або хтось потребує допомоги, не залишайтеся байдужими! Повідомте про це на «102».

Джерело: Патрульна поліція Кривого Рогу

0 коментарів

Останні записи в блогах