Редакція газети «Червоний гірник» знову провела розіграш грошових призів

03.11.2014, Події
Друкувати

Наприкінці жовтня редакція газети «Червоний гірник» знову провела розіграш грошових призів серед надісланих абонементів на річну та піврічну передплату на нашу газету.

За підсумками розіграшу переможцями стали:

- Гулянська Т.В. з вул. Кропивницького, 29/25 — грошова винагорода в 150 гривень;

- Батуріна з мкрн. Гірницького, 25/57 — грошова винагорода в 100 гривень.

Вітаємо переможців! Чекаємо вас у редакції за адресою: пр. Металургів, 28 (1 поверх, каса). При собі просимо мати копії паспорта та ідентифікаційного кода.

Також запрошуємо отримати свої виграші переможців попереднього місяця — Трусевич В.І. з вул. Електрозаводської, 12/9 (приз — 150 гривень) та Ніколенко з вул. Панкєєва, 8/133 (приз — 100 гривень).

Нагадуємо нашим передплатникам, що редакція й надалі щомісяця буде розігрувати грошові призи: 150 гривень для тих, хто передплатив газету на рік, 100 гривень — на півроку та 50 гривень — на квартал. Аби взяти участь у розіграшах, не потрібно приходити до редакції, достатньо раз надіслати свій абонемент про передплату. Імена переможців будуть надруковані на наших сторінках. Звертаємо увагу, протягом усього року надіслані нам абонементи братимуть участь у щомісячних розіграшах.

Тож, шановні передплатники, чекаємо на ваші абонементи і просимо залучати до акції «Червоного гірника» своїх друзів, родичів і знайомих. Слідкуйте за нашими оголошеннями та вигравайте!

 

0 коментарів

Останні записи в блогах