Реконструкція доріг у Кривому Розі

19.08.2017, Комуналка
Друкувати

У Кривому Розі активно ведуться роботи, пов’язані з ремонтом доріг та відновленням дорожньо-транспортної інфраструктури міста, включаючи тротуари та велосипедні доріжки.

З початку року більше 100 вулиць уже відремонтовано. В деяких районах асфальтне покриття на дорогах було покладено вперше. Здебільшого це стосується вулиць приватного сектору. Триває реалізація  більше 6 великих проектів з капітального ремонту проїжджих шляхів. Один із таких масштабних задумів втілюється зараз на головній транспортній магістралі, що з’єднує південну частину міста з північною, - вулиці Волгоградській. Побудована ще в 50-ті роки, дорога зазнала значних пошкоджень. На цій ділянці транспортної магістралі просідання ґрунту носило системний характер. Ремонтні роботи на головній артерії міста було розпочато в середині весни.

Минулого тижня заступник міського голови Олександр Катриченко провів на майданчику біля дороги виїзне засідання, під час якого було підбито підсумки роботи та вирішено невідкладні питання.

- На сьогодні фактично виконано половину обсягу капітальних робіт, пов’язаних з дорогою та тротуарами, – зазначив Олександр Катриченко. – Повністю побудовано нову зливову каналізацію. Проводяться не лише відновлення профілю та заміна дорожнього покриття – роботи ведуться в комплексі з благоустроєм навколо дороги. Заспокоїмо велосипедистів, які через ремонтні роботи мають певні незручності, рухаючись тим шляхом: велосипедні доріжки будуть. Вони передбачені усіма проектами, що втілюються сьогодні в життя в Кривому Розі…

Повним ходом ведуться роботи з підготовки тротуарів під асфальтування. По закінченню основних будівельних робіт, уздовж дороги буде висаджено молоді дерева.  Директор комунального підприємства «Сансервіс» Ілля Хворост повідомив, що, згідно з проектним рішенням, замість тополь, які було вирубано через те, що вони заважали будівництву дороги та підривали своїм корінням дорожнє покриття, будуть насаджені молоді клени.  

Роботи планують завершити відповідно до графіку - на початку жовтня поточного року.  

Павло ЛІНСЬКИЙ. Фото Ігоря КВОЧКИ

0 коментарів

Останні записи в блогах