Ремонт доріг: у Кривому Розі розпочалися ремонти основних автомагістралей

28.02.2020, Події
Друкувати

У Кривому Розі стартували два великих дорожніх проєкти: капітальний ремонт дороги по проспекту 200 років Кривому Рогу у Саксаганському районі (від Свято – Преображенського собору до вулиці Спаської) з облаштуванням світлодіодного освітлення, ремонту тротуарів та установки нових дорожніх знаків і завершення будівництва дороги від мікрорайону Сонячний до Спаської.

Також, у 2020 році на фінішну пряму виходить ще один масштабний проєкт з капітального ремонту дороги по вулиці Сергія Колачевського (від житлового будинку № 52 на вул Сергія Колачевського до вул Олексія Солом’яного). Зокрема, буде повністю завершений ремонт тротуарів. В цілому, буде капітально відремонтовано понад 58 тис м2 покриття проїзної частини дороги та понад 17 тис м2 покриття тротуарів, замінено понад 9 тис м бордюру, 220 дорожніх знаків. В рамках проекту з капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення вже встановлено 761 новий світильник.

Крім ремонту великих магістралей міський голова Юрій Вілкул поставив завдання продовжити наводити лад на тротуарах, внутрішньо-квартальних дорогах та приватному сектору.

«У минулому році займалися основними тротуарами, якими рухається найбільша кількість пішоходів. Під час робіт обов’язкова вимога – влаштування зручностей для пішоходів з обмеженими можливостями. Така практика буде продовжена. Цьогоріч запланували ремонти тротуарів по вул. Костенка (від Соборності до пр Гагаріна), пр Металургів (від вул Героїв АТО до вул Соборності), пр.Гагаріна (від пл Горького до вул Костенка), вул Свято-Миколаївська (від магазину «АТБ» до вул Українська), вул Староярмаркова (від вул Першотравнева до вул Церковна), вул Олександра Поля (від вул Каунаська до пр Пулковського), вул Володимира Великого (від вул Тесленка до пр Бульварного)», - зазначив Юрій Вілкул.

Серйозні обсяги робіт на 2020 рік і по відновленню зовнішнього освітлення. Тут варто зауважити, що стихійне лихо, яке сталося 2 липня 2019 року нанесло шкоду не лише будинкам, повалило дерева, але й постраждало 30% мереж зовнішнього освітлення міста. Для ліквідації наслідків липневої негоди було замінено 2,5 тис ламп, 57 опор та 72 км кабелю. У 2020 році продовжиться робота з будівництва та капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення на внутрішньо-квартальних та прибудинкових територіях.

Крім поточного ремонту та утримання мереж заплановано капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення на вулицях: П. Калнишевського, Лермонтова, проспекті Миру, Гагаріна, Металургів. Тут встановлять сучасні світлодіодні світильники, а також буде виконана, для зручності пішоходів, додаткова підсвітка тротуарів, як було зроблено по вулиці Сергія Колачевського у Тернівському районі.

0 коментарів

Останні записи в блогах