Ремонт найбільшого 50-метрового плавального басейну Кривого Рогу виконаний на 60%

11.09.2019, Спорт
Друкувати

На черговій нараді за ходом ремонту плавального басейну ДЮСШ №1 міський голова Юрій Вілкул поставив завдання щоб роботи з ремонту чаші басейну, трибуни, роздягальні були закінчені до кінця року.

Будівельники доповіли меру, що вже відремонтовано 1200 кв. м. покрівлі. Обіцяють, що у листопаді всі роботи будуть завершені.

«У жовтні максимально зусилля мають бути спрямовані власне на плавальний басейн, починаючи від стелі, трибун», - підкреслив мер. Під час ремонту довелось виконувати додаткові роботи, фактично, «з нуля» відбудовувати приміщення басейну. Вже замінили стелю та вікна, укріпили стіни та заново відновили чашу басейну, завершуються роботи у спортзалах і роздягальнях, проведена герметизація басейну

Юрій Вілкул поставив завдання до 10 листопада закінчити всі необхідні роботи у підвалі. Контроль та координацію щодо виконання ремонту басейну він доручив своєму заступнику Валентині Бєрлін. «Безумовно, колосальні обсяги робіт, однак, я вкотре наголошую - темпи необхідно нарощувати!», - наголосив мер.

Після капремонту басейн зможе приймати понад 1000 плавців в день. Це не лише професійні спортсмени, а й школярі, студенти, дорослі оздоровчі групи.

0 коментарів

Останні записи в блогах