Реверсний рух – уже цього тижня в Кривому Розі…

28.07.2015, Комуналка
Друкувати

…розпочнеться на сьомому мосту, що поєднує Зарічний і Рибасове. Принаймні, це під час виїзної наради пообіцяв заступник директора ТОВ «Придніпров’я» Сергій Піддубний, підприємство якого виконує основні обсяги з капітального ремонту на цьому об’єкті. Нараду проводив заступник міського голови Григорій Вербицький.

За словами С. Піддубного, виконувані ними роботи вже вийшли на фінішну пряму, що невдовзі дозволить відкрити реверсний рух по одній смузі мосту. Прискореними темпами проводиться й решта робіт, які перебувають уже на завершальному етапі, тому лік до закінчення передбачених обсягів йде не на місяці, як це було раніше, а буквально у кілька тижнів. Це активно підтримують і городяни, котрі постійно користуються сьомим мостом.

- Цей міст усім нам дуже і дуже потрібний, - переконаний пенсіонер Віктор Яресум, що з велосипедом у руках чимчикував новоствореною тротуарною доріжкою. – Тому хочу побажати будівельникам, щоб вони швидше завершили всі необхідні роботи, але при цьому не забували й про якість, адже від цього залежатиме безпека людей.

- Я тут постійно ходжу, - долучився до розмови перехожий Олег. – І спостерігаю, як просуваються роботи. Непогано хлопці працюють. Побажання до них тільки одне – не зупинятись, аж доки не закінчать усе потрібне.

Розібравшись з ситуацією по самому мосту, Григорій Вербицький наприкінці виїзної наради дав кілька доручень щодо невідкладного благоустрою прилеглих територій та облаштування під’їзних шляхів до нього.

Е. МІСЦЕВИЙ, "Червоний гірник".

0 коментарів

Останні записи в блогах