Роботи з благоустрою від Чумацького шляху до привокзальної площі в Кривому Розі

10.08.2015, Комуналка
Друкувати

По місту тривають роботи з благоустрою житломасивів та капітального ремонту шляхів. Цього року вони як ніколи масштабні: під ці цілі виділено близько 240 мільйонів гривень. Їхнє використання знаходиться під постійним контролем міської влади.

Минулої суботи відбулась чергова виїзна нарада, яку провів заступник міського голови Григорій Вербицький. Її учасники ознайомились з ходом робіт з благоустрою на семи об’єктах у різних районах міста.

Традиційно розпочали з вулиць Чумацький шлях та Каховська. Ознайомились з ходом робіт на вулиці Сержанта Рзянкіна та мосту №7 — у Жовтневому районі, вулиці Лісового та мосту №5 — у Довгинцівському районі. Повсюди кипить робота: облаштовується освітлення, укладається асфальт та здійснюються інші передбачувані проектами роботи. Задіяні в реалізації проектів організації поспішають, використовуючи сповна сприятливі погодні умови, аби виконати все заплановане у визначені терміни.

Побували учасники наради й на площі, що поряд з головними залізничними воротами міста. Як пам’ятаємо, останній об’єкт нещодавно набув сумної слави через гори сміття, котре накопичується поряд з ним через незаконну торгівлю, що тут активно ведеться. Той, кому довелося побувати в районі вокзалу ще тиждень тому, минулої суботи напевно був би дуже здивований: тут уже чисто та прибрано. Утім, нічого в тому дивного. Напередодні на площі та території, що поряд з нею, де, власне, й звалювали сміття, відбувся своєрідний суботник. Прибрали на славу. Але чи надовго збережеться така чистота? У цьому в заступника голови райради Івана Яковченка є сумнів. Адже і в суботу зранку тут процвітала незаконна торгівля. Більше того, торговці вже перетворили привокзальну площу на базарну, заїжджаючи сюди навіть автотранспортом. При цьому інколи настільки нахабно перекриваючи там дорогу, що неможливо проїхати... тролейбусу. Тож у боротьбі за чистоту території без підтримки правоохоронців не обійтись. Причина доволі проста: доки не дати ради з незаконною торгівлею, жодні суботники та прибирання не зможуть виправити ситуацію. Учасники наради обговорили заходи, що дозволили б забезпечити і в подальшому належну чистоту на привокзальній площі та території навколо неї, а також безперешкодний і безпечний рух електротранспорту в цьому районі.

Володимир Скіданов, "Червоний гірник".

Фото Ольга Миза

 

0 коментарів

Останні записи в блогах