Родина для дитини: завдяки підтримці міської влади, у Кривому Розі 87% дітей, що залишилися без батьківської турботи, отримали нові сім’ї

21.07.2020, Соціум
Друкувати

У Кривому Розі за завданням мера Юрія Вілкула створена та вже кілька років працює комплексна  система, спрямована на  захист та піклування  про дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. 

Начальник міської служби у справах дітей Лариса Хоружева зазначила: «У житті трапляються різні ситуації, коли діти залишаються без батьківської любові та уваги і  у такому разі на захист дитини стає місто.  Принципова позиція міського голови Юрія Вілкула – місто має  докласти максимум  зусиль, щоб всі маленькі мешканці Кривого Рогу виховувалися у родинах. На сьогодні у нас працює 12 будинків сімейного типу, в яких виховується 80 діток, у 46 прийомних родинах перебуває  90 дітей.  За ініціативи  мера  цьогоріч з міського бюджету  надається  матеріальна допомога  новоствореним прийомним родинам та будинкам сімейного типу. З 2020 року  збільшено розмір виплат: для сімей – з 1000 до 5000 тис, а будинкам – до 10 000 грн. Підкреслю, що Кривий Ріг – єдине місто на Дніпропетровщині, в якому прийомні сім’ї та ДБСТ  гарантовано отримують таку підтримку з місцевого бюджету».

На разі, на обліку в службах у справах дітей перебуває  1770 дітей–сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, завдяки зусиллям  міста сімейними формами виховання охоплено 1544 хлопчиків та дівчаток. Зокрема, під опікою  перебуває 1249 дітлахів, у прийомних сім’ях, будинках сімейного типу  - 265 дітей, у родинах родичів – 30.

«У нас  четверо  своїх дорослих дітей та семеро прийомних. Кожна дитина  мріє про  люблячу родину і ми хочемо  дати їм турботу, затишок і упевненість у майбутньому. І ми вдячні за підтримку міста. Звертаючись за допомогою – завжди отримуємо   конкретну допомогу», - підкреслила Світлана Павленкова. Разом із чоловіком Станіславом вони  у 2018 році створили дитячий будинок сімейного типу. 

Подружжя, які бажають взяти на виховання  діток, подарувати їм батьківську турботу  можуть отримати інформацію за телефонами міської  служби у справах дітей: 92-04-22, 493-09-19, 92-15-74, 92-03-84.

0 коментарів

Останні записи в блогах