СБУ заборонила в'їзд в Україну Івану Охлобистіну

27.10.2014, Події
Друкувати

Служба безпеки України заборонила в'їзд в країну російському акторові і сценаристу Івану Охлобистіну, відомому своїми антиукраїнськими висловлюваннями.

Про це повідомив радник Служби безпеки України Маркіян Лубківський на брифінгу в неділю, 26 жовтня, передає «Корреспондент».

Пан Лубківський повідомив, що СБУ має перелік людей, «які своїми діями проявили загрозу для національної безпеки України, тим самим примусивши нас внести їх до списків осіб, в'їзд яких небажаний на територію України».

«Я не буду називати вам імена ... але ви пам'ятаєте, що недавно Латвія оголосила про те, що Охлобистіну заборонений в'їзд в цю країну. Так от, в Україні йому також в'їзд заборонений, втім, як і багатьом, які є діячами культури і через втягування в політику своєї заангажованістю перекреслили свій творчий вклад», - сказав він.

В свою чергу видання «Апостроф» повідомляє, що у списку осіб, кому заборонено в'їзд в Україну, знаходиться і російський співак Йосип Кобзон. «В'їзд Кобзону в Україну заборонений»,- цитує видання пана Лубківського.

За словами Маркіяна Лубківського, список СБУ складається з кілька сотень імен. Заборона на в'їзд на територію України для цих осіб вже діє, але термін такого обмеження чиновник не зміг назвати. Він також повідомив, що найближчим часом прізвища цих осіб повинні бути оприлюднені.

Водночас стала відома реакція Івана Охлобистіна на заборону в'їзду в Україну, повідомляє «Корреспондент». «Чув я, що мені на Україну заборонили в'їжджати? Ну, це дурниці. Моєму татові теж забороняли. В'їхав. В 43-м, на танку», - написав він у в своєму Twitter.

Інформує ТелеКритика

0 коментарів

Останні записи в блогах