Семеро безсмертних

16.06.2014, Соціум
Друкувати

У неділю, 15 червня, міський голова Юрій Вілкул провів екстрену нараду з головами районних у місті рад, військовим комісаром міста, командиром танкової бригади, заступниками міського голови, керівниками структурних підрозділів виконкому міськради щодо ситуації на Сході України.

– На превеликий жаль, причиною цієї зустрічі стали трагічні події, – сказав Юрій Вілкул. – Під час виконання військового обов’язку під Луганськом та Харковом загинули семеро криворізьких військовослужбовців. Ми висловлюємо щире та глибоке співчуття їх рідним та близьким. Їхня втрата тяжка й непоправна, а тому зараз їм особливо потрібні підтримка та увага. Ми – одна велика криворізька родина, і наш обов’язок – допомогти нашим землякам.

Міський голова дав доручення головам райрад, своїм заступникам, а також керівникам відповідних структурних підрозділів невідкладно вирішити основні організаційні моменти, пов’язані із доправленням тіл загиблих до Кривого Рогу, підготовкою та організацією похорон.

– Місто бере на себе всі фінансові витрати, пов’язані з цим, – підкреслив Ю. Вілкул. – Щодо місця поховання військовослужбовців, то насамперед будемо враховувати побажання рідних. Також виплатимо адресну допомогу – 100 тисяч гривень кожній сім’ї загиблих. Підкреслюю: не повинно бути жодних невирішених питань.

Міський голова також доручив, щоб у кожній криворізькій школі, музеї, 3D-відеогалереї було створено патріотичні експозиції пам’яті, присвячені нашим землякам, які загинули, виконуючи свій військовий обов’язок.

Кожною родиною загиблих опікуються міська влада, керівники районів, соціальні працівники та представники інших служб – з метою надання моральної та необхідної матеріальної підтримки в цей важкий для них та всіх криворіжців час.

Імена загиблих військовослужбовців з Кривого Рогу:

1. Валерій Алтунін – старший лейтенант.

2. Павло Коснар – молодший сержант.

3. Антон Самохін – старший сержант.

4. Євген Резніков – сержант.

5. Ілля Гайдук – сержант.

6. Станіслав Дубяга – сержант.

7. Антон Ігнатченко – військовослужбовець за контрактом.

 

0 коментарів

Останні записи в блогах