Серпневі «Гонки на виживання» в Кривому Розі

17.08.2017, Спорт
Друкувати

До Дня Державного прапора та Дня незалежності України в Кривому Розі відбудеться традиційний автокрос «Гонки на виживання». Всіх шанувальників нестримних машин і високих швидкостей запрошують 19 серпня об 11.00 на автодром «Кривбас-Екстрим». Змагання проходять за підтримки народного депутата України, відомого автогонщика Андрія Гальченка.

– Цьогоріч виповнюється 20 років «Гонкам на виживання» і 30 років – кінокаскадерській групі «Торнадо». Тож ми постаралися і підготували справжнє шоу, – відзначив головний суддя змагань Віталій Бондар. – Наші каскадери беруть участь у різноманітних шоу, святкових заходах, зйомках художніх і документальних фільмів. У день змагань саме вони продемонструють свою майстерність у перервах між заїздами. На «Гонки на виживання» з’їдуться спортсмени з різних міст України. Кількість учасників стане зрозумілою в день змагань, адже складно передбачити, як себе поведе техніка, і все може змінитися в одну мить.

Також до уваги глядачів – виставка ретроавтомобілів і мотоциклів, вибух автомобіля, американський переворот... А на дітлахів чекає безкоштовне морозиво.

Ольга Миза, "Червоний гірник".

Фото Ігоря КВОЧКИ

0 коментарів

Останні записи в блогах