Шановні працівники й ветерани металургійної та гірничодобувної промисловості!

20.07.2019, Події
Друкувати

Щиро вітаю вас із професійним святом металургів, гірників – усіх, хто наполегливо працює й віддає частку свого серця металургійній галузі!

Професія металурга – справа працьовитих, сильних і стійких духом людей. Майстерність і відповідальність робітників-металургів завжди заслуговували щирого визнання, глибокої поваги й безмежної вдячності.
Кривий Ріг завдяки металургам і гірникам, які щодня роблять величезний внесок у зростання економічного потенціалу міста, – промислове серце держави. Понад 97% реалізованої підприємствами продукції припадає на металургію. Ваша праця є не лише запорукою добробуту рідного краю, а й дозволяє Кривому Рогу бути лідером за обсягом реалізованої промислової продукції Дніпропетровщини й України.

Завдяки багаторічному досвіду та професіоналізму мужніх працьовитих металургів і гірників Кривий Ріг виробляє високоякісну продукцію, яку цінують не тільки в Україні, але й за її межами.

Дякую вам за нелегку працю.

Від усього серця бажаю сталевого здоров’я, успіхів у досягненні поставлених цілей і сімейного благополуччя. Зі святом вас!

Криворізький міський голова Ю.Вілкул

0 коментарів

Останні записи в блогах