Що робити криворіжцям з холодними батареями?

10.02.2014, Комуналка
Друкувати

– Уже третю зиму потерпаю – у моїй однокімнатній квартирі стояк опалення, як мовиться, ледь жевріє, - жаліється Валентина Олексіївна з вул. Сиволапа, 44.

– Через це у квартирі холоднеча страшенна, що й душу ніде нагріти. Якось за моєю заявкою прийшли слюсарі, щось там покопирсалися, день-два було нормально, а потім усе стало, як раніше. Невже мені довіку мерзнути?

Під час нещодавнього засідання міського штабу з підготовки житлового фонду, об’єктів соціальної сфери, тепло-, водопостачання, електротранспорту, дорожньо-мостового господарства міста в осінньо-зимовий період 2014-2015 років начальник штабу, заступник міського голови Григорій Вербицький, який проводив засідання, націлив управителів на кардинальне поліпшення тепловіддачі саме стояків у житлових будинках. Управителі найближчим часом мають вжити невідкладних заходів з виконання заявок мешканців якраз по будинкових стояках. Тому нині варто жителям, у яких є проблеми з обігрівом по стояках, надати управителям письмові заявки для подолання цих проблем.

Едуард Білик, "Червоний гірник".

0 коментарів

Останні записи в блогах