Швидкісний трамвай на Південний ГЗК пройшов перше випробування

05.08.2015, Комуналка
Друкувати

Нещодавно «ЧГ» анонсував відкриття нового швидкісного трамвайного сполучення від станції «Зарічна» до станції «Південний ГЗК». Таким чином, пасажири матимуть змогу без пересадки доїхати від житломасиву Соколовка до житломасиву ПівдГЗК.

І ось 4 серпня швидкісний трамвай вперше доїхав до ПівдГЗК. Перші пасажири нового швидкісного трамвайного маршруту — заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Григорій Вербицький, директор КП «Швидкісний трамвай» Євген Якуненко, його заступник та інженерно-технічні працівники транспортного підприємства.

Головна мета поїздки — тестування безпересадкового трамвайного сполучення між Соколовкою та ПівдГЗК. Транспортний експеримент, як запевнив Григорій Вербицький, пройшов вдало: «Ця поїздка показала, що відкриття нового трамвайного сполучення між станцією «Зарічна» і станцією «Південний ГЗК» можливе».

Це підтвердили і на КП «Швидкісний трамвай» та зазначили, що для запуску трамвайного сполучення в звичайному, а не тестовому режимі необхідно вжити ще певний комплекс заходів. Перш за все, це стажування водіїв, адже відтепер їхній «транспортний човен» буде рухатися по рейках як швидкісного, так і звичайного трамвая.

Нагадаємо, що графік нового трамвайного маршруту розроблено з урахуванням робочих змін на Південному ГЗК. А саме: зі станції «Зарічна» рух трамвая стартує о 4-56 і через кожні 25 хвилин у напрямку ПівдГЗК відправиться ще три трамваї; зі станції «Південний ГЗК» після перерви рух у зворотньому напрямку розпочнеться о 15-45 з інтервалом 25 хвилин.

Загальний час поїздки становитиме 1 годину 10 хвилин.

Відкриття нового швидкісного маршруту має відбутися в останній декаді серпня поточного року.

Світлана Нікітіна

 

1 коментар

Останні записи в блогах