Соціальні послуги ближче до криворіжців: Після капремонту на повну потужність запрацював «Прозорий офіс» в Інгулецькому районі

27.01.2020, Події
Друкувати

Як він працює та умови, створені для спеціалістів офісу і відвідувачів, перевірив міський голова Юрій Вілкул.

Прозорий офіс соціальних послуг знаходиться за адресою проспект Південний, 1. Три роки тому, після ремонту першого поверху, стартував перший етап діяльності «Прозорого офісу». У 2019 році з міського бюджету були виділені кошти і нового, сучасного вигляду набув другий поверх. Тут фахівці ведуть прийом громадян, а також працюють з підприємствами, установами району, облаштовані кімнати для районної ради ветеранів та чорнобильської організації, розташований архів, бухгалтерія, кімната відпочинку для спеціалістів офісу.

«Ми отримали абсолютно нові умови для працівників. У нас тепер є просторі, світлі, зручні кабінети, в яких хочеться працювати і, найголовніше, пишатися нашою професією. Щиро вдячні за турботу місту та меру», - підкреслила Юлія Островська, начальник управління праці та соціального захисту населення виконкому Інгулецької райради.

Кривий Ріг - перше на Дніпропетровщині місто, в якому стартував пілотний проєкт «Прозорий офіс соціальних послуг». І відкрився він на житломасиві Південного ГЗК. За завданням мера з міського бюджету виділили кошти на капремонт приміщення, придбання спеціального обладнання, офісних меблів, оргтехніки. Для дітей є зона відпочинку, для відвідувачів з особливими потребами побудований пандус. Є авто та велопарковка.

У «Прозорому офісі» мешканці отримують практично всі види соціальних послуг: від оформлення субсидій, матеріальної допомоги, довідок з Пенсійного фонду та Центру зайнятості. Всього майже 100 видів соцпослуг.  

 «Ми продовжуємо наводити лад в роботі соціальної сфери і після ремонту на житломасиві Південного ГЗК  відкриваємо сучасний  «Прозорий офіс». Мешканці можуть отримати тут фахову консультацію та  відповіді  на всі свої запитання, пов’язані з соціальною сферою.  Це, справді, дуже зручно для жителів і суттєво економить  їхній час. Ми будемо створювати  такі офіси і  в інших районах. На черзі – Тернівський», - резюмував мер Юрій Вілкул.  

0 коментарів

Останні записи в блогах