Соціальні видатки в 2020 році зростуть на 137 млн. грн, у тому числі – на забезпечення криворіжців медикаментами

19.11.2019, Події
Друкувати

Комплексна соціальна програма на 2020 рік, яку презентував міський голова Юрій Вілкул, охоплять всі соціальні галузі бюджетної сфери. Соціальний захист - 439 млн грн , освіта - 146 млн грн, охорона здоров’я - 83 млн грн, адаптація дітей з обмеженими можливостями - 3 млн грн, пільги на оформлення паспортів та майна 2 млн грн, фізична культура і спорт - 1,5 млн грн.

«З кожним роком соціальна програма міста розширюється, відповідно і бюджет її збільшується. На 2020 рік ми заплануємо на 3,5 млн грн більше видатків на медикаменти для пільгової категорії громадян, таким чином вони складуть у наступному році 23,6 млн грн. Також, на 2 млн грн зростуть видатки на забезпечення медикаментами онкохворих дітей та на 2,6 млн грн - на медикаменти і витратні матеріали дітям, хворим на цукровий діабет», - зазначив, презентуючи програму Юрій Вілкул.

Також, міський голова запропонував передбачити для криворіжців кошти у наступному році на лікування інсультів - 5,0 млн грн та на лікування вад зору - 9,5 млн грн (заміну кришталиків, лікування сліпоти при цукровому діабеті та пересадку роговиці).

0 коментарів

Останні записи в блогах