Соціум

Безкоштовну консультацію мешканці Кривого Рогу можуть отримати наступної середи, 27 березня.

 Стали відомі результати виборів по загальнодержавних багатомандатних виборчих округах (за інформацією Центральної виборчої комісії, дані по першій п’ятірці).

На червневій сесії підтримано рішення щодо виділення додаткового фінансового ресурсу на розвиток освіти.

Придбані за рахунок облбюджету 7 апаратів ШВЛ направлені в інфекційну лікарню. Також в інфекційну лікарню за рахунок коштів міського бюджету раніше було поставлено 24 апарата ШВЛ експертного класу і 10 моніторів.

За ініціативи міського голови Юрія Вілкула вперше у 2020 році буде надана одноразова матеріальна допомога багатодітним родинам на кожну дитину.

На засіданні виконкому міської ради міський голова Юрій Вілкул презентував безпрецедентну соціальну програму з підтримки криворіжців «Допомога. Захист. Підтримка – Соціальні ініціативи 2020», яка охопить усі галузі бюджетної сфери.

Комплексна соціальна програма на 2020 рік, яку презентував міський голова Юрій Вілкул, охоплять всі соціальні галузі бюджетної сфери. Соціальний захист - 439 млн грн, освіта - 146 млн грн, охорона здоров’я - 83 млн грн, адаптація дітей з обмеженими можливостями - 3 млн грн, пільги на оформлення паспортів та майна 2 млн грн, фізична культура і спорт - 1,5 млн грн.

Мер Кривого Рогу Юрій Вілкул презентував криворіжцям розроблену за його ініціативою програму «Допомога. Захист. Підтримка – Соціальні ініціативи 2020». Комплексна програма, над детальною розробкою якої працювало багато спеціалістів охоплює різні категорії мешканців. Це - і багатодітні сім’ї, і сім’ї учасників АТО, афганці, чорнобильці, школярі та багато інших. Тим або іншим видом соціальної підтримки, згідно програми у 2020 році буде охоплений кожен третій криворіжець. На це планується виділити рекордні 700 млн грн.

У департаменті фінансів відзвітували про виконання міського бюджету за 9 місяців 2019 року. Доходи склали 6 млрд. 6,3 млн. грн., Кривий Ріг отримав субвенції з інших бюджетів (державного та обласного) у сумі 1 млрд. 863,1 млн. грн. або 31% з усіх надходжень.

1 листопада міський голова Юрій Вілкул вручив ключі від власної, капітально відремонтованої квартири Дмитру Касану. Місто виділяє гроші на капремонти тих квартир, де єдиним власником або користувачем житла є дитина-сирота, або дитина, позбавлена батьківського піклування.

У місті на обліку перебуває 31 тис. осіб з інвалідністю, у тому числі 2,6 тис. дітей.

Робота працівників мас-медіа завжди несподівана, пов’язана із різними надзвичайними, нестандартними, а іноді й небезпечними ситуаціями, які вимагають від них рішучих, кваліфікованих, безпечних для себе і оточуючих дій.

У Кривому Розі підбили підсумки оздоровчої кампанії-2019 та нагородили кращих організаторів дитячого дозвілля.

20 вересня, вся журналістська братія України була у мовчазній журбі, адже цього дня, у День пам’яті українських журналістів, згадують усіх, хто багато років відпрацював пліч-о-пліч, та, не завершивши черговий репортаж або нарис, пішов у вічність.

На вересневому засіданні виконкому були підтримані всі рішення соціального спрямування.

На серпневому засіданні виконкому міськради підтриманий проект-рішення про виділення додаткових 1,1 млн. грн. на виплату матеріальної допомоги мешканцям.

У Кривому Розі працює програма соціального захисту окремих категорій мешканців міста, якою передбачена допомога кожній родині, яка виховує дітей з особливими потребами та дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування.

У Кривому Розі, у порівнянні з іншими містами, виділяється на 30-40% більше коштів на соціальний захист мешканців.

У Кривому Розі в повному обсязі збережені і продовжують працювати для криворіжців муніципальні програми «Здоров'я Нації» та «СТОП-інфаркт». Цього року Їх фінансування заплановано збільшити у порівнянні з минулим - «Здоров'я Нації» на 87,5 млн.грн. (і складає 209,8 млн.грн.) та «СТОП Інфаркт» на 12,5 млн. грн. (23,4 млн.грн.).

К новому учебному году в Кривом Роге сделают капитальный и текущий ремонт в 129 общеобразовательных учреждениях. Планируют установить 969 энергосберегающих окон. Будет построено 5 индивидуальных тепловых пунктов.

У галереї «Культурна альтернатива» 12 липня відбудеться благодійний аукціон творів мистецтва. Усі зібрані на ньому кошти підуть на лікування відомого криворізького художника Юрія Зеленого.

В поселке Зеленое Ингулецкого района в результате ливней, которые прошли в конце мая – начале июня, пострадало 64 дома (улицы Вэрэснэва, Абрикосовая, Щедрая), а в школе затопило спортзал и часть классов. По поручению мэра Юрия Вилкула людям будет выделена материальная помощь из городского бюджета.

По поручению мэра Юрия Вилкула был подписан меморандум с Украинским фондом социальных инвестиций. Его цель - реализация двух субпроектов по улучшению жилищных условий внутренне перемещенных лиц за гранты правительства Германии. 6 июня состоялась первая организационная встреча рабочей группы проекта.

В 121 пришкольном лагере в первую смену отдохнут и наберутся сил более 15 тысяч мальчишек и девчонок. На протяжении 18 дней детей ожидает насыщенная развлекательная программа, конкурсы, походы. Позаботился город и о питании ребят.

Маленькая криворожанка Кира Здоровцева нуждается в пересадке печени.

«У нашому місті комплексно підходимо до забезпечення безпеки всіх учасників дорожнього руху», - мер Юрій Вілкул.

С 1 июня оздоровительный лагерь «Слава» гостеприимно будет принимать в первую смену одаренных детей и ребят из наименее социально защищенных категорий. Готовность лагеря к проведению летней кампании проинспектировал мэр Юрий Вилкул.

На апрельской сессии депутаты поддержали предложение мэра Юрия Вилкула о выделении этих земельных участков участникам АТО для строительства жилья.

Мер Кривого Рогу підкреслив: «Ваша переконлива перемога свідчить про високу довіру українського народу. Зроблено важливий вибір для нового мирного розвитку демократії та економіки в країні. Це - велика честь і відповідальність!

Решение о его создании принято на апрельском заседании исполкома. Штаб будет заниматься подготовкой оздоровительных лагерей и созданием комфортных условий для полноценного отдыха юных криворожан.

Останні записи в блогах