Соціум

Безкоштовну консультацію мешканці Кривого Рогу можуть отримати наступної середи, 27 березня.

 Стали відомі результати виборів по загальнодержавних багатомандатних виборчих округах (за інформацією Центральної виборчої комісії, дані по першій п’ятірці).

У Кривому Розі підбили підсумки оздоровчої кампанії-2019 та нагородили кращих організаторів дитячого дозвілля.

20 вересня, вся журналістська братія України була у мовчазній журбі, адже цього дня, у День пам’яті українських журналістів, згадують усіх, хто багато років відпрацював пліч-о-пліч, та, не завершивши черговий репортаж або нарис, пішов у вічність.

На вересневому засіданні виконкому були підтримані всі рішення соціального спрямування.

На серпневому засіданні виконкому міськради підтриманий проект-рішення про виділення додаткових 1,1 млн. грн. на виплату матеріальної допомоги мешканцям.

У Кривому Розі працює програма соціального захисту окремих категорій мешканців міста, якою передбачена допомога кожній родині, яка виховує дітей з особливими потребами та дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування.

У Кривому Розі, у порівнянні з іншими містами, виділяється на 30-40% більше коштів на соціальний захист мешканців.

У Кривому Розі в повному обсязі збережені і продовжують працювати для криворіжців муніципальні програми «Здоров'я Нації» та «СТОП-інфаркт». Цього року Їх фінансування заплановано збільшити у порівнянні з минулим - «Здоров'я Нації» на 87,5 млн.грн. (і складає 209,8 млн.грн.) та «СТОП Інфаркт» на 12,5 млн. грн. (23,4 млн.грн.).

К новому учебному году в Кривом Роге сделают капитальный и текущий ремонт в 129 общеобразовательных учреждениях. Планируют установить 969 энергосберегающих окон. Будет построено 5 индивидуальных тепловых пунктов.

У галереї «Культурна альтернатива» 12 липня відбудеться благодійний аукціон творів мистецтва. Усі зібрані на ньому кошти підуть на лікування відомого криворізького художника Юрія Зеленого.

В поселке Зеленое Ингулецкого района в результате ливней, которые прошли в конце мая – начале июня, пострадало 64 дома (улицы Вэрэснэва, Абрикосовая, Щедрая), а в школе затопило спортзал и часть классов. По поручению мэра Юрия Вилкула людям будет выделена материальная помощь из городского бюджета.

По поручению мэра Юрия Вилкула был подписан меморандум с Украинским фондом социальных инвестиций. Его цель - реализация двух субпроектов по улучшению жилищных условий внутренне перемещенных лиц за гранты правительства Германии. 6 июня состоялась первая организационная встреча рабочей группы проекта.

В 121 пришкольном лагере в первую смену отдохнут и наберутся сил более 15 тысяч мальчишек и девчонок. На протяжении 18 дней детей ожидает насыщенная развлекательная программа, конкурсы, походы. Позаботился город и о питании ребят.

Маленькая криворожанка Кира Здоровцева нуждается в пересадке печени.

«У нашому місті комплексно підходимо до забезпечення безпеки всіх учасників дорожнього руху», - мер Юрій Вілкул.

С 1 июня оздоровительный лагерь «Слава» гостеприимно будет принимать в первую смену одаренных детей и ребят из наименее социально защищенных категорий. Готовность лагеря к проведению летней кампании проинспектировал мэр Юрий Вилкул.

На апрельской сессии депутаты поддержали предложение мэра Юрия Вилкула о выделении этих земельных участков участникам АТО для строительства жилья.

Мер Кривого Рогу підкреслив: «Ваша переконлива перемога свідчить про високу довіру українського народу. Зроблено важливий вибір для нового мирного розвитку демократії та економіки в країні. Це - велика честь і відповідальність!

Решение о его создании принято на апрельском заседании исполкома. Штаб будет заниматься подготовкой оздоровительных лагерей и созданием комфортных условий для полноценного отдыха юных криворожан.

Кривой Рог первый в Украине разработал и начал выпускать уникальные мобильные офисы-трансформеры для обслуживания жителей отдаленных районов.

22 березня міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул та начальник Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Леонід Маньковський підписали Меморандум про співпрацю у сфері передачі частини повноважень РАГСІВ місцевому самоврядуванню.

Для этого из городского бюджета направят 24,5 млн. грн. Такое решение было принято на мартовском заседании исполкома. 

В первом квартале 2019 года еще 237 криворожских военнослужащих и их родных получат земельные участки. На январской сессии депутаты поддержали предложение мэра Юрия Вилкула об утверждении документации на земельные участки для дальнейшего распределения участникам АТО и членам их семей.

"Місто Професій" - це національний проект, метою якого є дати можливість дітям спробувати себе у різних професіях. Захід відбудеться 16 вересня у парку Героїв. Початок о 12:00. Вхід - вільний. Серед учасників і газета "Червоний гірник".

18.06.2018
0 коментарів

Літня пора у самому розпалі. Для юних спортсменів Кривого Рогу на цей період підготували особливий подарунок. За пропозицією мера Юрія Вілкула, дитячий оздоровчий табір «Старт», що в селі Софіївка, стає базою відпочинку і тренувань юних спортсменів. Днями там відбулося відкриття першої зміни, яка триватиме до 1 липня.

В других городах предприятия, на которых работают люди с инвалидностью, вынуждены закрываться из-за отсутствия заказов

В рамках совместного сотрудничества руководства Кривого Рога с немецким Фондом GIZ и Фондом народонаселения ООН в городе открыли самый большой в Украине центр помощи для потерпевших от домашнего насилия «С надеждой в будущее».

18 квітня 2018 року оголошено траурним днем за загиблими у страшній дорожньо-транспортній пригоді, що відбулася вранці 17 квітня на перехресті проспекту Металургів та вулиці Героїв АТО. Відповідне розпорядження підписав міський голова Юрій Вілкул.

На сессии Днепропетровского облсовета депутаты проголосовали за передачу 13-ти лечебных учреждений Кривого Рога из областной коммунальной собственности в городскую. Это – больницы №3, 5, 9, 11, 14, 16. Детские больницы: №1, 2, 4. Инфекционная больница №1, поликлиника №5, роддом №1, детская стоматологическая поликлиника (Металлургический район).

Останні записи в блогах