Сьогодні почнеться ідентифікація загиблих військових

19.06.2014, Події
Друкувати

Останки десантників і льотчиків, які загинули в результаті авіакатастрофи військово-транспортного літака ІЛ-76 у суботу в Луганську, знаходяться в Дніпропетровську, їх ідентифікація почнеться в четвер.

Про це повідомив в.о. командувача ВДВ ЗС України Юрій Галушкин.

«Тіла військовослужбовців вночі були евакуйовані й знаходяться у Дніпропетровську... Ідентифікація почнеться тільки сьогодні», – сказав він у ході засідання тимчасової слідчої комісії парламенту з розслідування авіакатастрофи.

У свою чергу заступник міністра оборони – керівник комісії Міноборони з розслідування авіакатастрофи ІЛ-76 Іван Руснак зазначив, що в роботі комісії найсерйозніша проблема – відсутність можливості працювати на місці катастрофи.

За його словами, комісія планує завершити роботу до 28 червня, щоб до 2 липня вже доповісти результати міністру оборони.

За словами народного депутата, члена парламентської комісії Олександра Чорноволенка, до 4 липня, останнього дня роботи сесії Верховної Ради, комісія виступить у сесійній залі з проміжним звітом про свою роботу.

Наступне засідання парламентської комісії пройде в закритому режимі 24 червня. На нього будуть запрошені керівництво СБУ та штабу АТО.

 

0 коментарів

Останні записи в блогах