Сьогодні в Кривому Розі на Арт-Майдані стартує VIII Всеукраїнський фестиваль - конкурс народної творчості "Червона калина".

15.06.2018, Культура
Друкувати

З 15 по 17 червня у Кривому Розі відбудеться VIII Всеукраїнський фестиваль - конкурс народної творчості "Червона калина".

Фестиваль має на меті збереження та примноження традиційної народної пісенної культури, виявлення молодих талановитих виконавців та обмін творчими здобутками.

Цьогоріч на фестивалі "Червона калина" на вас чекає приємна несподіванка, - повідомляє управління культури виконкому міськради. -  До нас завітають гості, які на професійному рівні пропагують кращі зразки народно-художньої спадщини України.

Ансамбль, що представляє нашу країну на найкращих європейських майданчиках. Колектив, який із перших хвилин зачарує вас назавжди українською піснею.

Гості Всеукраїнського фестивалю народної творчості "Червона калина" - заслужений ансамбль пісні і танцю Заслужений народний ансамбль пісні і танцю України "Дарничанка", художній керівник - заслужений працівник культури України, найкращий друг фестивалю Петро Андрійчук.

Засновники фесту - ГО "Фестивальна планета", управління культури виконкому КМР, за підтримки Національної всеукраїнської музичної спілки та програми "Фольк-м'юзик" НСТУ.

Сьогодні, 15 червня, о 17.00 на Арт-майдані по проспекту Поштовому відбудеться урочисте відкриття фетивалю.

16 червня о 17.00 - концерт заслуженого народного ансамблю "Дарничанка"в театрі імені Шевченка (пр. Поштовий, 23). 

Заключний концерт - 17 червня о 15.00 на великій сцені  театру. 

Вхід вільний.

Джерело: rudana.com.ua

0 коментарів

Останні записи в блогах