Сьогодні з криворізького депо залізничники не випустили жодного локомотива. 8 Депо по країні відмовились виїздити на несправному рухомому складі.

14.05.2018, Події
Друкувати

 Сьогодні вранці з'явилась інформація, що з криворізького депо залізничники не випустили жодного локомотива. Пояснили це несправністю рухомого складу.

З'ясувалось, що залізничники по всій країні розпочали так званий "італійський страйк" - стоять депо у Тернополі, Кременчуці, Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Києві тощо. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив народний депутат Сергій Каплін.

"Сьогодні в 00.00 машиністи 8 локомотивних депо по країні відмовились виїздити на несправному рухомому складі. Це не страйк! Це чітка робота за інструкціями! А інструкції не дозволяють ризикувати життями і вантажами!", - зазначив нардеп. - Сьогодні підтримав машиністів депо «Дарниця» - хлопці хочуть керувати справними локомотивами. А востаннє парк оновлювався в 1967 році! Щодня в рейсах - аварії і несправності. 6000 тонн газу чи аміаку в вагонах і несправні гальма, наприклад. Влітку в кабіні машиніста - 50 градусів на стоянці - це умови, несумісні з життям!

На заміну машиністам вивели інструкторів, машиністів з інших міст і посадили на неремонтовані машини. Люди вимагають безпеки і гідної оплати праці! При всіх ризиках - зарплати копійчані. В середу на Комітет соцполітики викликаємо керівництво «Укрзалізниці», профспілки, Держпраці. Будемо ініціювати створення робочої групи, перевірок і конструктивних переговорів, щоб врегулювати це питання".

Начальник Криворізького локомотивного депо Придніпровської залізниці Юрій Герасим заперечує факт страйку і стверджує, що підприємство працює в штатному режимі.

Але при цьому наші журналістам відмовили у проханні пройти на територію депо.

Джерело: rudana.com.ua

0 коментарів

Останні записи в блогах